W3Schools W3Schools

مژده مژده

اگر مشکل ناباروری یازودانزالی دارید و یا اگر به دنبال فرزند پسر هستید?

پودر ویا شیره ویا جوشانده گیاه داوریی شفابخش "خرنوب یا کچی بوینزی "مصرف کنید.

توجه ................................................ توجه

گیاه خرنوب اصل یا کچی بوینزی "هلالی شکل" است که برای درمان ناباروری است

ولی خرنوب ایرانی یا خرنوب هندی یا فلوس"لوله ای شکل "است که برای درمان یبوست است

فروش استثنائی و عرضه مستقیم گیاه داورئی شفابخش "درمان ناباروری مردان"

"بهبود دهنده و بالابرنده ومحرک اسپرم مردان"گیاه خرنوب اصل ترکیه ای " کچی بوینزی " و شیره خرنوب

به صورت عمده و خرده ،

با نازل ترین قیمت ممکن

خرید درسایت : www.giahanedaruyebartar.ir

ارسال به سراسر ایران

"تماس از شما ، ارسال از ما "خرید پستی : تحویل درب منزل(پرداخت وجه بعدازتحویل درب منزل شما)

خرید درسایت : www.giahanedaruyebartar.ir

شماره تماس : 09370990430 مهندس موسوی

ساعت تماس : 10 صبح تا 7 شب

ما مفتخریم که با کیفیت ترین محصول گیاهان دارویی را با نازل ترین قیمت ممکن

در اختیار شما قرار می دهیم. اگر باور ندارید محصول و قیمت های ما را با سایرین مقایسه کنید.هر شخص برای طی یک دوره درمان

(7 روز اول"مصرف صبح و قبل از خواب" و سه ماه بعد "مصرف قبل خواب" و مصرف هر از چندگاهی )

7-10 کیلوگرم گیاه میوه خرنوب نیاز دارد. (طریقه مصرف آن در پایین وبلاگ موجود است.)

ولی این دوره درمان در شیره خرنوب7-5 عدد می باشد. (طریقه مصرف آن در پایین وبلاگ موجود است.)خرید پستی : تحویل درب منزل(پرداخت وجه بعدازتحویل درب منزل شما)

خرید درسایت : www.giahanedaruyebartar.ir

خرید پستی (پرداخت وجه بعدازتحویل درب منزل شما)

خرید پستی تحویل درب منزل کیلویی یا عددی55000تومان بدون هزینه پستیارسال بالای 2 کیلوی گیاه خرنوب وشیره خرنوب توسط خود فروشگاه :

بدون هزینه پستی: کیلویی یا عددی 40000تومان

خرید پستی : تحویل درب منزل(پرداخت وجه بعدازتحویل درب منزل شما)

خرید درسایت : www.giahanedaruyebartar.ir

خواهشمنداست قبل از خرید و واریز مبالغ فوق باشماره : 09370990430

ساعت تماس : 10 صبح تا 7 شب

تماس گرفته و یا پیامک بزنید.تا هماهنگیهای لازم بعمل آید. و سفارش شما در اسرع وقت از طریق شرکت حمل و نقل باربری یا شرکت پست ارسال شود و شماره بارنامه به شماره همراهتان پیامک شود.

با تشکر مهندس موسوی

روش تهیه جوشانده گیاه خرنوب (درمان نازایی مردان و زودانزالی مردان)

جوشانده خرنوب علاوه بر اینکه در افزایش تعداد اسپرم و تحرک اسپرمها دارویی بی نظیر و موثر می باشد، در درمان زود انزالی مردان نیز در ردیف موثرترین و طبیعی ترین داروها جای دارد

هر شخص برای طی یک دوره درمان(7 روز اول"مصرف صبح و قبل از خواب" و سه ماه بعد "مصرف قبل خواب" و مصرف هر از چندگاهی )7-10 کیلوگرم گیاه میوه خرنوب نیاز دارد.ولی این دوره درمان در شیره خرنوب 7-5 عدد می باشد.خرید پستی : تحویل درب منزل(پرداخت وجه بعدازتحویل درب منزل شما)

خرید درسایت : www.giahanedaruyebartar.irخرید پستی : تحویل درب منزل(پرداخت وجه بعدازتحویل درب منزل شما)

خرید درسایت : www.giahanedaruyebartar.ir

.

نحوه آماده کردن و استفاده از جوشانده گیاه خرنوب :

تعداد 6-7 عدد گیاه خرنوب را ابتدا زیر آب سرد به خوبی بشویید. سپس این خرنوب ها را به اندازه های کوچک تر (3-4 سانتیمتری) تقسیم کنید. تکه های خرنوب(شاخ بز) را در نیم لیتر آب در حال جوش بریزید و در شعله ملایم به مدت 7-8 دقیقه بجوشانید. پس از اتمام زمان جوش (7-8 دقیقه) ،در یک ظرف شیشه ای یابطری یا پارچ آب یا ....) بریزید. نیم لیتر جوشانده آماده شده حداکثر مدت 3 روز در یخچال بدون خراب شدن می ماند. هر 3 روز یکبار بایستی این جوشانده را به صورت تازه آماده نمایید. و هر روز صبح ناشتا و شب قبل از خواب به اندازه یک فنجان چای خوری میل نمایید. برای هر فنجان یک قاشق چایخوری عسل اضافه نموده و هم بزنید و میل نمایید. در زمان استفاده از این جوشانده در منوی صبحانه خود عسل استفاده نکنید. این کار را به مدت یک هفته مداوم انجام دهید، پس از هفته اول 3سه ماه هر شب قبل از خواب به اندازه یک لیوان بنوشید. در ماهها بعد نیز هر از گاهی استفاده نمایید.خرید درسایت : www.giahanedaruyebartar.ir

نحوه استفاده از شیره خرنوب :خرید درسایت : www.giahanedaruyebartar.ir

هر روز صبح ناشتا و شب قبل از خواب به اندازه یک فنجان یا استکان چای خوری میل نمایید. برای هر فنجان یا استکان 3-2 قاشق غذاخوری از شیره خرنوب را در فنجان آب خالص اضافه نموده و هم بزنید و میل نمایید. این کار را به مدت یک هفته مداوم انجام دهید، پس ازهفته اول 3 ماه هر شب قبل از خواب به اندازه یک لیوان بنوشید. در ماهها بعد نیز هر از چندگاهی استفاده نمایید.خرید پستی : تحویل درب منزل(پرداخت وجه بعدازتحویل درب منزل شما)

خرید درسایت : www.giahanedaruyebartar.irخرید پستی : تحویل درب منزل(پرداخت وجه بعدازتحویل درب منزل شما)خرید درسایت : www.giahanedaruyebartar.irروش تهیه جوشانده گیاه خرنوب (درمان ناباروری مردان و زودانزالی مردان)

جوشانده خرنوب علاوه بر اینکه در افزایش تعداد اسپرم و تحرک اسپرمها دارویی بی نظیر و موثر می باشد، در درمان زود انزالی مردان نیز در ردیف موثرترین و طبیعی ترین داروها جای داردخرید درسایت : www.giahanedaruyebartar.ir.

نحوه آماده کردن و استفاده از جوشانده گیاه خرنوب :

تعداد 6-7 عدد گیاه خرنوب را ابتدا زیر آب سرد به خوبی بشویید. سپس این خرنوب ها را به اندازه های کوچک تر (3-4 سانتیمتری) تقسیم کنید. تکه های خرنوب(شاخ بز) را در نیم لیتر آب در حال جوش بریزید و در شعله ملایم به مدت 7-8 دقیقه بجوشانید. پس از اتمام زمان جوش (7-8 دقیقه) ،در یک ظرف شیشه ای (بطری یا پارچ آب یا ....) بریزید. نیم لیتر جوشانده آماده شده حداکثر مدت 3 روز در یخچال بدون خراب شدن می ماند. هر 3 روز یکبار بایستی این جوشانده را به صورت تازه آماده نمایید. و هر روز صبح ناشتا و شب قبل از خواب به اندازه یک فنجان چای خوری میل نمایید. برای هر فنجان یک قاشق چایخوری عسل اضافه نموده و هم بزنید و میل نمایید. در زمان استفاده از این جوشانده در منوی صبحانه خود عسل استفاده نکنید. این کار را به مدت یک هفته مداوم انجام دهید، پس از هفته اول 3 ماه هر شب قبل از خواب به اندازه یک لیوان بنوشید. در ماهها بعد نیز هر از گاهی استفاده نمایید.خرید درسایت : www.giahanedaruyebartar.ir

نحوه استفاده از شیره خرنوب :

هر روز صبح ناشتا و شب قبل از خواب به اندازه یک فنجان یا استکان چای خوری میل نمایید. برای هر فنجان یا استکان 4-3 قاشق غذاخوری از شیره خرنوب را در فنجان آب خالص اضافه نموده و هم بزنید و میل نمایید.این کار را به مدت یک هفته مداوم انجام دهید، پس از هفته اول 3 ماه هر شب قبل از خواب به اندازه یک لیوان بنوشید. در ماهها بعد نیز هر از چندگاهی استفاده نمایید.

-خرید درسایت : www.giahanedaruyebartar.ir

تلفکس:045-33627363
TOP