لوگو انگلیسی
عنوان رشته یا تخصص
مهندسی شیمی
میزان تحصیلات
فوق لیسانس
نوع فعالیت
داروساز
آدرسها و راه های تماس
قم - صفا شهر کوچه 1/1 کوچه 4 پلاک 83 معاونت تحقیقاتی وپژوهشی علوم پزشکی
ایمیل:
daroushafapadideh@gmail.com
تلفن:
02532406449
09123430639
محصولات
پماد ترمیم کننده زخم وسوختگی کلس

پماد کلس محصول شرکت دانش بنیان دارو شفا طبیعی پدیده می باشد. که حاصل یک کار تحقیقاتی و پژوهشی از سال 1383 تا اکنون می باشد. و این محصول برنده دو دوره جایزه و لوح تقدیر و شرکت دارو شفا طبیعی پدیده بعنوان شرکت منتخب و فن آور برتر حوزه سلامت در سال‌های 1395 و 1398 برگزیده شده است.

پماد کلس دارای مجوز ساخت و کد IRC و سیب سلامت سازمان غذا و دارو و لیبل اصالت کالا (تی تک) می باشد. و از سال 1395 این محصول تولید و به بازار داروئی کشور عرضه می گردد.

پماد کلس دارای ویژگی‌های منحصر به فردی می باشد.

1_ کنترل انواع سوختگی وحذف کامل مراحل درمان ومراجعه به اورژانس وسوانح سوختگی وهزینه های بالای درمان و جراحی پلاستیک و در نهایت زشتی ظاهری می گردد. اعم از ( آب جوش_ بخار آب جوش _ روغن داغ _ شعله آتش _ وغیره.....) در صورتی که بلا فاصله بعد از سوختگی از پماد کلس استفاده گردد . با نفوذ سریع، مانع از تاول وآسیب رسیدن به بافت‌های محل سوختگی می گردد.
2_دبریدمان غیرجراحی وبدون درد و برداشتن بافت‌های مرده از محل زخم و سوختگی که در دنیا این کار فقط توسط پماد فیبرینولیزین انجام می گردد. که بسیار نایاب وگرانقیمت می باشد که به بافت‌های سالم نیز آسیب می رساند. ولی با پماد کلس که یک محصول کاملا طبیعی و گیاهی می باشد. بدون هیچگونه آسیبی به بافت‌های سالم در کوتاهترین زمان ممکن امکان پذیر می باشد.
3_ درمان و ترمیم انواع سوختگی درجه 1،2و3
4_ درمان وترمیم انواع زخم وجای بخیه ( دیابت _ بسنر_ باز جراحی _ چاقو _ گلوله _ تصادفات و....)
5_ مانع از چرمی شدن و گوشت اضافه زخم
6_ خونریزی را بند می آورد. و به دلیل خاصیت ضد التهابی قوی که دارد درد و سوزش ناشی از زخم و سوختگی وگزش حشرات مثل زنبور را در کوتاهترین زمان ممکن تسکین می دهد
7_ ترمیم وبازسازی بافت‌ها و پوست آسیب دیده در کوتاهترین زمان ممکن
8_ درمان وترمیم التهابات پوستی ومقعدی در کوتاهترین زمان ممکن
9_ درمان وترمیم جوشهای سطحی وزیر پوستی در کوتاهترین زمان ممکن
10_ سوختگی های حاصل از لیزر درمانی
11_ سوختگی پای اطفال
12_ شقاق سینه
13_ آفتاب سوختگی
14_ تبخال های لب
15_ آکنه، لک، پیسی ( در صورتی که بر اثر تابش اشعه نور خورشید باشد. و بدلیل بیماری های داخلی مثل مشکلات کبد و غیره نباشد.

درمان سریع، آسان وکاهش عوارض سوختگی وزخم با پماد کلس

باکیفیت، متمایز، زودتاثیر، فاقد هر گونه ( مواد افزودنی، رنگ، اسانس، کورتن و مواد نگهدارنده ) کاملا طبیعی و گیاهی می باشد.

توصیه : با توجه به کارایی بالا و منحصر بفرد پماد کلس پیشنهاد می شود که این محصول را بعنوان یک دارو ضروری در شرایط نگهداری ذکر شده در (منزل _ محل کار _ مسافرت و...) همراه خود نموده ودر وقت ضرورت از آن استفاده نمایید. تا از عوارض زخم ، سوختگی و باقی ماندن ضایع اسکار و صرف وقت وهزینه های بسیار بالای جراحی پلاستیک ودر نهایت زشتی ظاهری در امان بمانید.

توضیح : پماد کلس بخاطر ظریب پخش سطحی بالا در دمای محیط مایع و روان می باشد و در دمای یخچال حالت پمادی دارد و مطمئن باشید که این محصول در دمای محیط نیز هیچ آسیبی نمی بیند وفقط دور از تابش اشعه خورشید نگهداری نمایید. و از یخ زدگی محافظت نمایید ومطابق تستهای پایداری پماد کلس دارای حداقل 3 سال ماندگاری می باشد .

توضيحات پماد ترمیم کننده زخم کلس
مکانیسم اثر پماد کلس یک ترکیب کاملا آنتی باکتریال وآنتی ویروس می باشد وباتوجه به نوع فرآوری وفرمولاسیون پماد کلس توانایی فعال سازی آنزیم های آلکالین فسفاتاز را در بافت دارد که می تواند منجر به تسریع روندترمیم زخم شود .و همچنین پماد کلس حاوی اسیدهای چرب ویتامین‌های A، B وE ومواد معدنی آهن، کلسیم، مس و فسفر می باشد که ضمن خاصیت ضد التهابی درکاهش درد، سوزش، وتسریع درمان، ترمیم زخم بسیار مفید و موثر واقع می گردد. پمادترميم کننده محل زخم و اسکار کلس حاوی زیتون و هیدروکسید کلسیم می‌باشدکه با توجه به پوشش مناسب و با‌دوام بر روی پوست قادر است از اسکار و آسیب‌های احتمالی به آن توسط انواع عفونت‌ها و باکتری محافظت نماید و زمینه را برای بهبود سریع‌تر ظاهری اسکار فراهم آورد مزایای این محصول بشرح ذیل می‌باشد:‌ جلوگيری از تشکيل گوشت اضافه و اسکار غيرطبيعی حفظ رطوبت پوست در محل اسکار محافظت از جای زخم در مقابل آسيب‌های باکتريايی کاهش طول درمان به حداقل زمان ممکن
روشهای استفاده ابتدا محل زخم از دبریدمان و آلودگی‌ها پاکسازی شده وسپس توسط سرم نرمال سالین کاملا شستشو داده شود وسپس یک لایه‌ضخیم از پماد کلس ( عمق زخم با پماد پرشود) را بر روی محل زخم قرارداده وسپس پانسمان نمایید. درمورد زخم های سطحی ونیمه عمیق روزی 2 بار تعویض پانسمان یعنی هر 12ساعت یکبار و برای زخمهای عمیق روزی سه بار هر 8 ساعت یکبار تعویض پانسمان انجام شود.
خواهشمند است از تيزرها و تيزر مربوط به كنترل سوختگي پماد کلس در سايت آپارات بازديد نماييد .
https://www.aparat.com/mohseni2910/%D8%AF%D8%A7%D8...
بخش ها و تخصص ها
داروسازی - شیمی داروئی - بخش تحقیق وپژوهش - تولید وعرضه محصولات داروئی کلس
خدمات قابل ارایه
تولید داروهای پیشرفته دانش بنیان - تحقیق وپژوهش - تولید وعرضه محصولات دارویی با برند کلس (KELS)
امکانات و نجهیزات در محل
آدرس دفتر مرکزی : قم ، صفا شهر کوچه 1/1 ، کوچه 4 پلاک 83 معاونت تحقیقاتی ، پژوهشی علوم پزشکی
TOP