کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

امیر

ساکن بندرعباس, استان هرمزگان ایران ·
آدرسها و راه های تماس
تلفن :09176489730
امیر
با این راهکار‌ها دروغگو را شناسایی کنید

در اینجا راهکارهایی را که روان‌شناسان برای شناسایی افراد دروغگو پیشنهاد داده‌اند را برای شما آماده کرده‌ایم.
امیر
تعریف مهارتهای زندگی

امروزه علی رغم ایجاد تغییرات عمیق فرهنگی در شیوه های زندگی ، بسیاری از افراد در رویارویی با مسائل زندگی فاقد توانایی های لازم و اساسی اند.و همین امر آنان را در مواجهه با مسائل و مشکلات زندگی روزمره و مقتضیات ان آسیب پذیر نموده است.
امیر
9علت غیر منتظره کاهش حافظه

برای همه ما پیش آمده که در لحظاتی در زندگی روزمره دچار فراموشی های کوتاه شویم، خیلی از اشیاء را گم کنیم، و یا برخی نام ها از ذهنمان پاک شوند. اما خبر خوب این است که جای نگرانی وجود ندارد.
امیر
کدام افراد قابل اعتماد ترند؟

تحقیقی که به تازگی در مجله Personality and Individual Differences به چاپ رسیده نشان می‌دهد افرادی که از احساس درونی خود تبعیت می‌کنند، تمایل کمتری برای ارتکاب اعمال غیراخلاقی از خود نشان می‌دهند.
امیر
طلاق عاطفی از طلاق مخرب تر است

حتما واژه طلاق عاطفی به گوشتان خورده و با آن بیگانه نیستید. متاسفانه در سال های اخیر زوج های بسیاری با همین مقدمه از هم جدا شده اند. برخی دیگر نیز اگرچه به طور رسمی از یکدیگر جدا نشده اند، اما کمتر می توانند درباره احساسات و عواطف خود با یکدیگر صحبت کنند.
امیر
دروغ های ذهن برای تغییر ندادن زندگیتان

ذهن، چیز فوق العاده ایست.ذهن همچنین یک دروغگوی بزرگی است که دائما تلاش می کند ما را متقاعد سازد که دست به انجام کارهایی که می دانیم برای ما مفید است نزنیم و تغییرات فوق العاده بسیاری را در زندگی ما متوقف می کند.ذهن بی انصاف.
امیر
تکنیک‌هایی برای رهایی از استرس در 10 دقیقه!


امیر
تقویت عملکرد مغز با راه رفتن


saba
خیلی جالبه
 • آبان 25, 1394
 • ·
 • می پسندم
مشاور تغذیه و رژیم درمانی مریم کلاهدوز
برای الزایمر چطور آیا میتونه مفید باشه؟
 • آبان 26, 1394
 • ·
 • می پسندم
امیر
چگونه جرات‌مند باشیم و ابراز وجود کنیم؟

ریشه و سرچشمه بسیاری از دشواری ها در زندگی روزمره، همچون کمرویی، خجالت و شرمگینی، احساس انزوا و اضطراب در نبود مهارت ابراز وجود، جرات‌مندی و قاطعیت‌ورزی است. بسیاری از مواقع در شرایطی قرار می‌گیریم که تقاضایی از ما می‌شود که هیچ تمایلی به انجام آن نداریم اما باز هم در جواب به جای استفاده از واژه «نه» می‌گوییم «بله». چرا که در ذهن خود حس جرات‌مند بودن را تقویت نکرده‌ایم. اگر شما نیز چنین مشکلی دارید، این مقاله را بخوانید.
دکتر زهرا عباس زاده
فوق العاده بود،سپاس.
 • آبان 25, 1394
 • ·
 • می پسندم
امیر
چگونه روابط اجتماعی خود را بالا ببریم

گام 1 - از انتقاد بیجا ، سرزنش مداوم و گِله و شکایت بپرهیزید.
نمایش 1 پست بیشتر از امیر
امیر
10 رفتاری که شما هرگز در انسانهای موفق نمی بینید

چیزی که به طور قطعی وجود دارد این است که شخصیت ذاتی یک فرد نیست که موفق بودن یا نا موفق بودن او را مشخص میکند بلکه رفتار اوست که سیگنالی برای موفقیت یا شکست است.
امیر
بیست و پنج دلیل برای خندیدن

۱) خنده چهره را شاداب و زیبا می‌کند.
امیر
مثبت اندیشی چگونه است و مزایای آن چیست ؟

در زير به 30 مورد از توصيه هايي كه باعث ايجاد مثبت انديشي ميشوند اشاره ميشود:
امیر
ورزش های مفید برای هوشیاری مغز

با دستي که عادت نداريد مسواک بزنيد
امیر
چه نکاتی باعث میشود نتوانیم ارتباط اجتماعی با دیگران برقرار کنیم؟

عدم ارتباط اجتماعی با دیگران
saba
خیلی عالی بود ، واقعا ممنون ..... شخصا با خوندن این مطالب علت خیلی رفتارهامو پیدا می کنم و این به لطف شما دوستان عزیز هستش
 • مهر 14, 1394
 • ·
 • می پسندم
امیر
چگونه ازفکزبیش ازحد جلوگیری گنیم؟

بپذیرید که فکر و خیال هایی که دارید بی مورد هستند. همانطور که به غذاخوردن برای زنده ماندن نیاز داریم، به فکر کردن نیز نیاز داریم، لذا گاهی تشخیص اینکه فکرهای شما بی مورد هستند، کمی برایتان دشوار می شود. معیارهای چندی برای تشخیص وجود دارند که به چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد:
امیر
چگونه در برخورد اول آشنایی, ت‍‍أثیرگذار باشیم,

یکی از حساس ترین آشنایی ها برخورد اول در محیط های اجتماعی است و اینکه چگونه در این برخوردهای سریع و زودگذر اولیه رفتار کنید که فرد تاثیر گذاری به نظر برسید.
امیر
شخصیت شناسی با سوالات ویژه

وقتی ازدواج با شیوه های سنتی صورت می گیرد و پای روابط فامیلی و آشنایی های متداول در محیط کار و تحصیل در میان نیست، شناخت شخصیت طرف مقابلتان از همیشه دشوارتر می شود.
سهیلا شهاب نیا
با سلام.ممنون بابت ارسال مطالب جالب و کاربردی.
 • شهریور 22, 1394
 • ·
 • می پسندم
امیر
ازدواج تحمیلی یا ناخواسته

ازدواج هایی که به طور ناخواسته بر فرد تحمیل می شود، به دو دسته تقسیم می شوند:
دکتر زهرا عباس زاده
البته ازدواج تحمیلی اغلب درخصوص خانمها رخ میده ولی گاهی درمورد آقایون هم هست.زمانیکه خانواده به پسرشون تفهیم میکنند که فقط زمانیکه انتخاب خودشون مدنظرباشه ازش حمایت مالی و...میکنند ولاغیر!
 • شهریور 20, 1394
 • ·
 • می پسندم
امیر
خانم ها نخوانند
۱۰فرمان مردانه برای آرام کردن تندخوترین زنان دنیا
فرمان اول:علاقه ات را مخفی نکن
امیر
آقایان نخوانند
۱۰فرمان زنانه برای رام کردن تندخوترین مردان دنیا
فرمان اول:باورش کن
امیر
ریشه های حسادت چیست ؟ درمان حس حسادت
اغلب روان‌شناسان توافق دارند که حسادت یکی از شایع‌ترین هیجانات انسانی است که مستقیماً به روابط بین افراد مربوط می‌شود. برخی از روان‌شناسان حتی ادعا کرده‌اند که اگر کسی اصلاً احساس حسادت نداشته باشد، در تعهد خود نسبت به رابطه با دیگران دچار کمبود خواهد بود...

امیر
ده روش برای افزایش رضایت از زندگی
در چند سال اخیر‌، روان‌شناسان و جامعه‌شناسان به بررسی اطلاعات درباره پرسشی پرداخته‌اند که قبلاً‌ برای فلاسفه مهم بود: چه چیزی باعث رضایت ما می‌شود؟
پژوهشگران به این منظور تحقیقات گسترده‌ای در سراسر جهان انجام داده‌اند تا ببینند چگونه چیزهایی مانند پول، نگرش، فرهنگ، حافظه، تندرستی، نوع‌دوستی و عادات روزانه بر احساس بهروزی ما تأثیر می‌گذارد. حوزه جدید روان‌شناسی مثبت پر از یافته‌های جدیدی حاکی از آن است که اعمال ما تأثیر چشمگیری بر احساس خوشبختی و رضایت ما از زندگی دارد .ده روش راهبرد ثابت‌شده برای افزایش عبارتند از:
امیر
تست هوش آدمک
تست هوش ( سن اجرا: از ۳ تا ۱۳ سال)

امیر
مصرف سیب باعسل و شیر

مصرف سیب باعسل و شیر و همچنین مصرف بادام موجب افزایش حافظه می شود و به بقای مغز کمک می کند.
امیر
چگونه فردی جالب وخوش مشرب باشیم؟
همه می خواهند که از نظر دیگران خوب و باحال باشند، اما اکثرا نمی توانند. این کار هیچ رمز و رازی ندارد. فقط باید بدانید که چطور باشید و چطور رفتار کنید. راه های مختلفی برای رسیدن به این منظور وجود دارد.
در اینجا به چند نکته اشاره می کنیم تا بدانید که چطور از نظر دیگران باحال جلوه کنید. این کارها را انجام دهید و بعد خواهید دید که چقدر دوستانتان علاقه مند به رفت و آمد با شما می شوند.
امیر
چه زمان پزشک مسئولیت کیفری دارد وچه زمانی مسئولیت حقوقی وچه زمانی مسئولیت انتظامی .


امیر
مسئولیت حقوقی پزشک
در قوانین مادر و اصلی نظام حقوقی ایران مجموعا 4 ماده قانونی به بحث نظام حقوقی مسئولیت پزشکی اشاره دارد.این 4 ماده عبارتند از بند 2 ماده 59 ؛ مواد 60-319-322 از قانون مجازات اسلامی
متن مواد مذکور بترتیب زیر است .
امیر
انواع تخلفات پزشکان و آثار قانونی آن:

1. سهل انگاری درانجام وظیفه وعدم رعایت موازین علمی ، شرعی و قانونی
دکتر زهرا عباس زاده

باسلام ودرود وتشکربابت مطالب ارزنده وکاملی که به اشتراک میگذارید، اولین نکته اشتباه درقانون فوق آن است که دربیشتر کشورها، اقدام به درمان افراد توسط فرد غیرپزشک،اقدام به قتل عمد محسوب میگردد هرچند بیمارآسیب ندیده باشد ولی درایران فقط هنگامی که فرد مذکور به بیمار آسیب زده باشد ( که گاهاً بسیار مشکل میتوان مدرک محکمه پسند دراین خصوص ارائه کرد چون عوارض به عوامل متعدد بستگی دارد که یکی از آنها مصرف داروهایی است که بیماربدون تجویز دریافت ومصرف نموده است) و بتوان آنرا اثبات کرد، حکم به نفع بیمارخواهد بود. اینکار دست افراد غیرپزشک که به عناوین مختلف دراین حیطه ابرازوجود میکنند را بازمیگذارد.( البته فعالیت درمانهای مکمل که مراتب قانونی راطی کرده اند ومجوزهای مربوطه را دریافت نموده اند، شامل نمی گردد).

 • شهریور 16, 1394
 • ·
 • می پسندم
امیر
با سلام .نظر شخصی با گفته های شما موافقم
 • شهریور 16, 1394
 • ·
 • می پسندم
نمایش بیشتر
TOP