کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

آدرسها و راه های تماس
تهران- پیروزی- خ ده حقی-
شماره تماس = 02133385200
09121859059
هادی ناصری
تخم مرغ فاسد عامل درمانی بیماری ام اس
تخم مرغ های فاسد شده و بد بو می توانند به عنوان یک عامل درمانی در بیماری های خودایمنی بدن مانند ام اس مورد استفاده قرار گیرند.
http://www.asayesh1.com/fa/module/news/35-1090/
دکتر زهرا عباس زاده
باهمین مکانیسم، استفاده ازنیش زنبور و...هم برای بالابردن سطح ایمنی بدن بکارمیرود ولیکن ناگفته پیداست که این موارد درحدتحقیقات بوده وتازمانیکه درمانی در کتابهای مرجع پزشکی ثبت وعنوان نشود ، فقط درحد امیدواری به آینده تلقی میگردد.
  • مرداد 29, 1394
  • ·
  • می پسندم
هادی ناصری
مسموميت با گاز مونوكسيد كربن
سالانه تعداد زيادي از هموطنان ما در اثر مسموميت با گاز مونوكسيد كربن جان خود را از دست داده و يا دچار معلوليت‌هاي ذهني و رواني ناشي از آن مي‌گردند.
هادی ناصری
توصيه كلی به افراد مبتلا به دیسک کمر و سایر افراد
بيماري ديسك كمر شايد شما هم تا به حال دچار احساس درد‌هاي شديد يا خفيفي از ناحيه كمر شده باشيد وبسيار نگران باشيد كه مبتلا به ديسك كمر شده باشيد . دردهاي موقتي كمر با ديسك كمر تفاوت دارد هر درد كمري را نميتوان ديسك كمر ناميد پس بهتر است كه با ديسك كمر بهتر آشنا بشویم:
هادی ناصری
مونوکسید کربن
سالانه تعداد زيادي از هموطنان ما در اثر مسموميت با گاز مونوكسيد كربن جـان خـود را از دسـت داده و یا دچار معلولیت های ذهنی و روانی ناشی از آن می گردند.
هادی ناصری
راهی به جوانی یا پشیمانی
یک تزریق اشتباه بجای زیبایی برایش انحراف چشم به ارمغان آورده، تزریق اشتباه یک کالای نامرغوب و قاچاق چینی که بجای برطرف کردن چروک‌های پوستی، ردپای چین را روی صورتش جاودانه کرد.
هادی ناصری
مسمومیت با گاز مونواکسید کربن
مهمترين چيز اين است كه شما خود و خانواده تان را مي توانيد در مقابل خطرات ناشي از مسموميت با مونوكسيد كربن با تهيه آشكارگر گاز مونوكسيد كربن داراي حساسيت به مقادير كم گاز محافظت نمائيد. اگر شما يك آشكارگر نصب نمائيد حداقل مطمئن خواهيد شد كه تمام كارهاي لازمه جهت حفظ سلامتي‌تاان را انجام داده‌ايد.
هادی ناصری
کاهش سطح هوشیاری و فلج شدن اندام از عوارض شدید گازگرفتگی
رئیس بخش ICU بیمارستان لقمان بدون تعیین زمان طلایی برای نجات مسمومان گازگرفتگی، گفت: کاهش سطح هوشیاری و فلج شدن اندام از عوارض گازگرفتگی است. دکترسید حسین اردهالی در گفتگو با مهر اظهارداشت: مهمترین نکته در خصوص گاز منوکسید کربن...
هادی ناصری
توصیه های ایمنی در مورد خطرات گاز گرفتگی با منواکسید کربن
این گازی بسیار سمی بی رنگ وبی بو که به علت عملکرد نامناسب وسیله گرمایشی (در اثر )سوخت ناقص نصب نادرست ویا استفاده ناصحیح از آن ایجاد می شود .غلظت منو اکسید د مقادیر بسیار پائین نیز برای انسان خطرناک وکشنده است .بنابراین در نصب این وسیله گرمایشی ودودکش مربوط وهمچنین استفاده صحیح از آن نهایت دقت را بعمل آورید.
هادی ناصری
13 دلیل مرگ بر اثر گاز گرفتگی
هادی ناصری
درمان سوءهاضمه
مصرف زنجبیل، برگ بو و هل نیز برای درمان سوءهاضمه موثر هستند چون از سوزش معده و دردهای ناشی از عدم هضم غذا جلوگیری می‌کنند.
هادی ناصری
۱۰ نشانه هشدار دهنده آلزایمر
گزارش آمار مبتلایان به آلزایمر در سال ۲۰۱۵ حاکی از آن است که نزدیک به ۴۴ میلیون نفر در سرتاسر جهان به این بیماری مبتلا هستند درحالی که از هر چهار نفر مبتلا، تنها بیماری یکی از آنها به درستی تشخیص داده می‌شود.
هادی ناصری
اثرات سمی مونوکسید کربن و تفاوت مسمومیت ها
مونوکسیدکربن، گازی است قابل اشتعال، بدون رنگ، بدون بو و بدون مزه. گاز سمی مونوکسیدکربن، در صورت احتراق ناقص گاز، نفت، زغال سنگ، چوب، نفت و غیره حاصل می شود. این گاز بر سیستم عصبی، قلبی و نیز زنان باردار اثرات مخرب بر جای می گذارد.
هادی ناصری
هرساله تعداد زيادي از هموطنان جان خود را در اثر مسموميت با منوكسيدكربن از دست مي‌دهند. اين گاز، گازي است بي‌بو و بي‌رنگ و به‌طور ظاهري قابل مشاهده نيست و در اثر سوخت ناقص مواد سوختي و عموما در فضاي بسته ايجاد مي‌شود.
هادی ناصری
متأسفانه بسیاری از این علائم شبیه به علائم سرماخوردگی است و اکثر افراد فکر می‌کنند به دلیل سردی هوا دچار سرماخوردگی شده‌اند و سعی در خوابیدن می‌کنند، در صورتی ابتلای تمام افراد خانواده به علایمی شبیه به آنفلوآنزا، بروز مسمومیت در افراد را نشان می‌دهد.
هادی ناصری
منوكسیدكربن را قاتل بی‌صدا می گویند زیرا شما نه می‌توانید متوجه حضور آن در بدن خود شوید و نه می‌توانید آنرا استشمام كنید چون گاز منوكسیدكربن، یك گاز بی‌رنگ و بدون بو است.اما شما با دانستن علایم آن می‌توانید از مسمومیت با این گاز پیشگیری كرده و جان خود و خانواده خود را نجات دهید.
هادی ناصری
نجات اعجاب انگیز 3 نوزاد توسط فناوری چاپ سه بعدی
هادی ناصری
هادی ناصری
دانستنیهایی از مصرف مرغ و مضرات آن
هادی ناصری
تشخیص سرطان دهانه رحم توسط گوشی های هوشمند
http://www.asayesh1.com/fa/module/news/35-904/
هادی ناصری
هادی ناصری
هادی ناصری
با سلام و احترام خدمت همه دوستان
پیشاپیش سال نو رو به همگی تبریک عرض می کنم .
سال خوبی رو براتون آرزومندم.
هادی ناصری
معرفی یک معجون معجزه گر برای درمان تمام بیماری ها!
http://www.asayesh1.com/fa/module/news/35-854/
هادی ناصری
هادی ناصری
مقابله با خطرات نشتی گاز با سنسور نشت یاب گاز
هادی ناصری
مهار انفجار و گازگرفتگی بر اثر نشتی گاز با هشدار دهنده نشت گاز
http://www.asayesh1.com/fa/module/news/34-842/
هادی ناصری
ارسال بو و طعم از طریق اینترنت
http://www.asayesh1.com/fa/module/news/35-841/
هادی ناصری
هادی ناصری
درمان معجزه‌گر بیماری ام‌اس با پیوند سلول‌های بنیادی
http://www.asayesh1.com/fa/module/news/35-837/
هادی ناصری
درمان معجزه‌گر بیماری ام‌اس با پیوند سلول‌های بنیادی
نمایش بیشتر
TOP