images (2)

کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

(آنلاین)

دفتر حقوقی قانون ابن سینا

ساکن تهران, استان تهران ایران ·
آدرسها و راه های تماس
ولنجک - خیابان هجدهم
شماره تلفن : 22422628

دیوار نظرات: #430

امیر فصیحی
با سلام. سوالی از خدمت شما داشتم. ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
در سال گذشته پدرم به بیماری دچار شد. متخصص تشخیص داد که سرطان معده است و اعلام کرد حدود 2 سانتی متر از معده دچار سرطان شده و گفت حتما باید جراحی شود. ناچارا با جراحی موافقت کردیم. ولی متاسفانه دکتر بعد از باز کردن شکم متوجه می شود که سرطان خیلی بیشتر گسترش داشه و کل معده را بر می دارد. و البته یک ماه بعد از عمل هم سرطان به گلو و مغز هم سرایت می کند و پدرم زندگی را وداع گفت. بماند که همین پزشک محترم 3 میلیون زیر میزی هم از ما دریافت نمود.
می خواستم بدانم آیا می شود از این پزشک شکایت کرد ؟اگر همان اول گفته بود که سرطان پیشرفت کرده شاید ما راضی به جراحی نمی شدیم. و در بسیاری موارد وقتی پزشک شکم را باز می کند و متوجه گستردگی سرطان می شود بدون انجام جراحی دوباره می بندد .جون سرطان با دست خورده شدن بیشتر گسترش می باید.
   این را می پسندند
دفتر حقوقی قانون ابن سینا
دوست عزیز.تسلیت و همدردی ما در مورد فوت پدرتان بپذیرید. امیدوارم که روح ایشان قرین رحمت الهی باشد. در مود تشخیص سرطان چون مسئله پیچیده ای است ممکن است پزشک با بازگشایی محل مورد نظر متوجه وخامت بشود و در آن لحظه تصمیم بگیرد که کاری را انجام بدهد. به همین دلیل ان بخش از تصمیم پزشک که به مقتضای حرفه خود بوده است هر چند نتیجه مطلوب حاصل نشده قابل پیگیری نیست. چون پزشک مقید به وظیفه است نه نتیجه. ولی در مورد پولی اضافه گرفته شده می توانید از طریق تعزیرات اقدام بفرمایید. برای مشاوره تلفنی با شماره دفتر هم می توانید تماس بگیرید
  • بهمن 26, 1393
  • ·
  • می پسندم
TOP