فروردین 29, 1393

کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

(آنلاین)

بهستان دارو

ساکن ایران ·
آدرسها و راه های تماس
تهران. میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس، ساختمان ثریا، پلاک 10
بهستان دارو
آرتروز زانو
آرتروز زانو ( Knee Osteoarthritis) از عوامل شایع ایجاد درد در افراد بالاتر از چهل سال است.آرتروزمفصل زانو، شایعترین بیماری تخریبی در بین مفاصل بدن می‌باشد و میزان ابتلا به آن در خانم‌ها نسبت به آقایان بیشتر است.
آرتروز یک بیماری تخریبی در مفصل است که از آن به بیماری مفصلی پیش رونده یاد می‌شود.از این بیماری به نام‌های استئوآرتریت و استئوآرتروز نیز یاد می کنند. تخریب پیش رونده مفصل در جامعه ما به نام آرتروز معروف است.
بهستان دارو
علایم افسردگی چیست؟
افسردگی با 9 معیار دقیق تعریف می شود. این معیارها براساس محورهای چهارگانه DSM هستند که مشخصه هایی جهانی و تعریف شده اند.
1- خلق و خوی افسرده.
بهستان دارو
دو شرکت بزرگ داروسازی جهان، یعنی شرکت داروسازی آمریکایی فایزر و شرکت ایرلندی الرگان، روز دوشنبه ادغام شدند و بزرگترین شرکت داروسازی جهان را خلق کردند.

ارزش سهام معامله شده در این قرارداد ۱۶۰ میلیارد دلار است و فروش سالیانه شرکت ۶۰ میلیارد دلار در سال برآورد شده است. به نوشته روزنامه یو اس ای تودی، این بزرگترین قرارداد ادغام دو شرکت داروسازی است.
بهستان دارو
برای اولین بار در کشور برگزار شد .
21 آبان ماه؛ روز جهانی "پنومونی"
بر طبق آمار سازمان بهداشت جهانی، بیماریهای پنوموکوکی اولین بیماریهای عفونی کشنده در سراسر دنیاست و سالانه بیش از یک میلیون کودک زیر 5 سال بر اثر ابتلا به بیماریهای پنوموکوکی جان خود را از دست می دهند.
بهستان دارو
درباره کمر درد بیشتر بدانیم
کمردرد شکایت شایعی است که بسیاری از افراد در طول زندگی با آن روبرو می‌شوند. آمار نشان می‌دهد که ۸۰٪ از افراد در دوران زندگی خود حداقل یک بار به علت کمردرد به پزشک مراجعه کرده‌اند. اگرچه علت کمردرد در بسیاری از بیماران ازطریق شکایت بیمار، آزمونهای بالینی و آزمایشگاهی و همچنین بخش تصویر برداری پزشکی قابل شناسایی است، ولی به دلیل شایع بودن دردهای ناحیه کمر و عوامل مختلفی که در ایجاد آن نقش دارند، تشخیص علت اصلی به وجود آورنده کمردرد مشکل است.
در ستون فقرات، درصورت ضایعه و درگیرشدن عناصر حساس به درد همانند ماهیچه‌ها و تاندون آنها، رباط‌ها، ، مفاصل بین مهره‌ای پشتی، اعصاب نخاعی و ریشه‌های آنها، عروق خونی و طناب نخاعی به هر دلیلی، احتمال ایجاد درد وجود دارد که ممکن است در همان ناحیه و یا نقاط دورتری به شکل دردهای تیرکشنده احساس گردند
بهستان دارو
بیماری آلزایمرچیست ؟

یک نوع اختلال عملکرد مغزی است که بتدریج توانایی‌های ذهنی بیمار تحلیل می‌رود. بارزترین تظاهر زوال عقل اختلال حافظه‌است. اختلال حافظه معمولاً بتدریج ایجاد شده و پیشرفت می‌کند. در ابتدا اختلال حافظه به وقایع و آموخته‌های اخیر محدود می‌شود ولی بتدریج خاطرات قدیمی هم آسیب می‌بینند. بیمار پاسخ سئوالی را که چند لحظه قبل پرسیده‌است فراموش می‌کند و مجدداً همان سؤال را می‌پرسد. بیمار وسایلش را گم می‌کند و نمی‌داند کجا گذاشته‌است. در خرید و پرداخت پول دچار مشکل می‌شود و نمی‌تواند حساب دارائیش را نگه دارد. بتدریج در شناخت دوستان و آشنایان و نام بردن اسامی آنها نیز مشکل ایجاد می‌شود. کم‌کم مشکل مسیر یابی پیدا شده و اگر تنها از منزل بیرون برود ممکن است گم شود. در موارد شدیدتر حتی در تشخیص اتاق خواب، آشپزخانه، دستشویی و حمام در منزل خودش هم مشکل پیدا می‌کند. بروز اختلال در حافظه و روند تفکر سبب آسیب عملکردهای اجتماعی و شخصی بیمار شده و در نتیجه ممکن است سبب افسردگی، عصبانیت و پرخاشگری بیمار شود.
بهستان دارو
نومونی عفونت پارانشیم ریه و ناشی از تکثیر باکتری در سطح آلوئولی است. راه‌های رسیدن میکروارگانیسم به دستگاه تنفسی تحتانی عبارتند از: آسپیراسیون از اوروفارنکس، استنشاقی هماتوژن و مجاورتی از مدیاستن یا پلور. شایعترین راه رسیدن میکروارگانیسم به دستگاه تنفس تحتانی آسپیراسیون از اوروفارنکس است. عوامل ایجاده کننده نومونی شامل: نوموکوک هموفیلوس آنفولانزا، استافیلوکوک اورئوس، کلبسیلا نومونیه، سودوموناس آئروژینوزا، لژیونلا نومفیلا، مایکوپلاسما نومونیه، کلامیدیا نومونیه و کلامید‌یا تراکوماتیس می‌باشد که نوموکوک شایعترین عامل ایجاد کننده نومونی اکتسابی از جامعه و استافیلوکوک اورئوس شایعترین عامل ایجاد کننده نومونی بیمارستانی می باشد که در این موارد معمولاً مقاوم به متی‌سیلین (MRSA) می‌باشد. شیوع بالای MRSA از یک سو و مورتالیتی بالاتر این پاتوژن نسبت به MSSA از سوی دیگر باعث شده است تا توجه نسبت به این سوش مقاوم بیشتر شود. نومونی ناشی از استافیلوکوک اورئوس در سطح جامعه اغلب به دنبال ابتلا به آنفولانزا یا سرخک بروز می‌کند. گاهی نیز در معتادین تزریقی و در زمینه آندوکاردیت دریچه تری‌کوسپید ایجاد می‌شود.
انتخاب‌های درمانی در مواردی که استافیلوکوک اورئوس از نوع مقاوم به متی سیلین باشد. ونکومایسین و لینزولید می‌باشد.
آنتی بیوتیک مناسب براساس اندازه گیر MIC انتخاب می‌شود. درمواردی که 2< MIC باشد ونکومایسین انتخاب ارجح است اما در مواردی که 2≥ MIC باشد لینزولید به عنوان خط اول درمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این آنتی بیوتیک با توجه به نفوذ نسجی بسیار مناسب به علت وزن مولکولی پایین کارایی بالایی در درمان این نوع نومونی دارد.
بهستان دارو
بهستان دارو
باکتریال واژینوزیس چیست ؟

عفونت باکتریال واژن، به حالتی گفته می شود که طی آن توازن طبیعی باکتریهای واژن به هم ریخته و به جای ان تعدادی از باکتریهای مشخص رشد بیش از اندازه پیدا می کنند.
بهستان دارو
بیماری مثانه بیش فعال( تکرر ادراری)
بیش فعالی مثانه عبارت است از میل شدید ناگهانی برای خالی کردن مثانه که ممکن است با بی اختیاری ادرار همراه باشد. به طور معمول تکرر ادرار و ادرار شبانه نیز از علائم دیگر این بیماری هستند. مجموعه این علائم به علائم ادراری تحتانی تحریکی معروف هستند. اثر عمده این بیماری کاهش کیفیت زندگی بیماران و مغایرت آن با زندگی اجتماعی معمولی می باشد
وضعیت درمانی مبتلایان چگونه است؟
بهستان دارو
اختلال نعوظ چیست؟
اختلال نعوظ گونهای ناکارآمدی جنسی در مردان است که در آن فرد قادر نیست به وضعیت نعوظ برسد یا در آن حالت باقی بماند؛ بنابراین فرد نمیتواند عملکرد رضایتبخشی در آمیزش جنسی داشته باشد.
علت:
دکتر عارف عمیدی
kamelan elmi va ghabele ghabul faghat darmane elale jesmi be in sadegi va faghat sildenafil nist,kami vasitar va pichidetaras..bazam mamnun
 • مهر 26, 1394
 • ·
 • می پسندم
بهستان دارو
بهستان دارو
www.Pfizer.com

فایزر، (Pfizer) شرکت داروسازی آمریکایی و مولتی نشنال است، که همواره از مهم ترین و بزرگترین شرکتهای داروسازی جهان بوده است.
رعنا رحیمی
آیا شما نمایندگی واردات دارو از این شرکت را بر عهده دارید؟
 • تیر 13, 1394
 • ·
 • می پسندم
لیلا ابراهیمی
شرکت فایزر پیش از انقلاب در ایران کارخانه داشت که پس از قطع روابط با آمریکا، این کارخانه بسته شد. در حال حاضرکارخانه داروسازی رازک در این سایت فعالیت می کند.
 • تیر 13, 1394
 • ·
 • می پسندم
بهستان دارو
پاسخ گوی سایت آنلاین هست.
این تصویر برای کاور پروفایل مناسب است
 • فروردین 30, 1393
 • ·
 • می پسندم
نمایش بیشتر
TOP