کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

روش های مختلفی برای جوانسازی وجود دارد ،تزریق چربی در صورت یکی از روش های جوانسازی است ، بیمارستان فرمانیه  به روش های مختلف جوانسازی صورت را انجام می دهند ، چربی های که به صورت تزریق می شود می توان از بخشی از بدن چربی ها را تخلیه کرد سپس به نواحی که نیاز است تزریق شود .


تزریق چربی می تواند در نواحی مختلف بدن نظیر تزریق در صورت ، تزریق در سینه ها و یا تزریق در باسن انجام دهد ، در برخی از موارد اشخاص خواهان زیبا سازی سینه ها و باسن هستند که با تزریق چربی می توان به آسانی تزریق را انجام داد .


کاها اشخاص از سایز سینه و یا فرم باسن خود راضی نیستند که با تزریق چربی می توان علاوه بر افزایش و حجیم سازی سینه ها ، باسن را حالت داد و خوش فرمی را ایجاد کرد .


چربی را جهت جوانسازی دست ها نیز استفاده می کنند ، بدین گونه که  در نواحی خاصی از دست ها چربی را تزریق می کنند .


از مزیت تزریق چربی می توان عدم واکنش بدن به چربی های تزریق شده اشاره کرد، از آنجا که چربی ها از بدن خود شخص تخلیه می شوند سپس به بدن تزریق می گردند بنابراین  بدن حساسیت به آنها ندارد .


پس از تزریق چربی شخص نباید فعالیت های سنگین ورزشی داشته باشد و یا به فعالیت های سنگین روزانه بپردازد زیرا با بالا رفتن فشار خون شخص دچار مشکل می شود .


پس از تزریق چربی نباید شخص ناحیه تزریق شده را ماساژ دهد .


پس از تزریق چربی شخص نباید درمعرض آفتاب و نور مستقیم قرار گیرد زیرا تورم های صورت افزایش پیدا می کند .


بهتر است برای کاهش تورم ها در زمان استراحت شخص دو متکا زیر سرش قرار دهد

کلمات کلیدی: تزریق چربی
saba
لطفا پزشکان محترم نظرشونو مطرح کنن .... آیا مطالبی که در مورد تزیق چربی ارائه میشه درسته یا در حد تبلیغات هستش ؟از عوارض و محدودیتهایی که ایجاد میشه بفرمایید ...
  • دی 26, 1395
  • ·
  • می پسندم
TOP