کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

‍ قرص تاخیری #وگادول، چیست؟

از آنجایی که #سکس و کلیه مسائل مربوط به آن، از حساسترین و خصوصی ترین بخشهای زندگی انسان است، صحبت از آن اغلب شرم و بار روانی زیادی برای افراد ایجاد می کند.
بنابراین نهایت تلاش افراد در این حد است که یا از دوستان نزدیک خود و یا از پرسه زدن هرجایی در اینترنت دنبال پاسخی برای رفع مشکلات خود باشند.
خلاصه اینکه تا پای مصرف مواد مخدر برای تسکین موقت مشکل #زود_انزالی خود می روند اما به #سکس_تراپیست مراجعه نمی کنند.

یکی از مواردی که برای غلبه بر #انزال_زودرس در وب های فارسی بسیار از آن نوشته اند و تبلیغ شده، #وگادول یا وکتادول است.
این دارو ترکیبی از صد میلی گرم #سیلدنافیل ( #ویاگرا ) و پنجاه میلی #ترامادول است.
ترامادول یک داروی مسکن و #مخدر و #اعتیاد_آور قوی است و در دراز مدت منجر به ایجاد وابستگی در فرد می شود واستفاده از آن برای درمان مشکل ساده و قابل حلی همچون انزال زودرس، عین خودزنی است. سیلدنافیل هم که ربطی به درمان انزال زودرس ندارد.

جالب است بدانید، وگادول را تا این لحظه هیچ شرکت معتبر دارویی تولید نکرده و توسط هیچ ارگانی تایید نشده، اطلاعات مستند زیادی به زبان انگلیسی در مورد آن وجود ندارد و متاسفانه بیشترین کاربرد آن در بازار ایران است.
قیمت وگادول برای ترغیب خریدار به تهیه محصول و کسب سود بیشتر، اغلب پایین، در نظر گرفته میشود.
وگادول در هیچ داروخانه ای بطور رسمی به فروش نمی رسد و تنها موارد موجود، قرص وگادول هندیست که معمولا بصورت اینترنتی و یا غیرمجاز به فروش می رسد.
برخی سایتهای اینترنتی ادعای خرید و فروش وگادول اصل امریکایی می کنند، در حالیکه ساخت این قرص غیرقانونی و فقط در هند برای صادرات به بازار پرسود ایران صورت می گیرد.

درمان اصلی انزال زودرس دارو نیست، #رفتار_درمانی است و با چند جلسه مراجعه به #سکس_تراپیست می تواند کاملا رفع شود، بیش از این معطل نکنید...

لینک مستقیم مشاوره با دکتر #بهاره_صباغ_ابریشمی؛
#روانپزشک، درمانگر اختلالات_جنسی و زوج_درمانگر

t.me/televisit_bot?start=69499
تله ویزیت مشاوره پزشکی آنلاین با دکتر در تلگرام
  • مهر 8, 1396
  • ·
  • می پسندم
TOP