کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

در این خبر با یکی از مقاوم‌ترین گل و گیاهان آپارتمانی و همچنین گیاهی که امواج مضر وای فای را به خود جذب می‌کند آشنا شوید.
 در شرایط زندگی فعلی که اغلب افراد مجبور به زندگی در آپارتمان‌های کوچک و بدون حیاط هستند، وجود گلدان‌های گل طبیعی می‌تواند به نشاط و شادابی اهالی خانه کمک قابل توجهی باشد.

اغلب گل‌ها و گیاهان برای رشد و سرسبزی خود به نور خورشید، هوای آزاد و امکاناتی نظیر این موارد نیازمند هستند و با در سایه قرار گرفتن، دوام چندانی ندارند و خشک می‌شوند.

با وجود همه محدودیت‌هایی که برخی از گل‌ها و گیاهان برای رشد دارند، برخی از نژاد‌های گل و گیاه نیز یافت می‌شوند که در شرایطی چون فراهم نبودن تابیدن نور خورشید به صورت مستقیم و هوای مناسب نیز رشد خوبی دارند و می‌توانند به طور مناسب مراحل رشد خود را پشت سر بگذارند.

برای انتخاب گل‌وگیاه مناسب جهت نگهداری در فضای آپارتمان باید چندین نکته اساسی را به خاطر بسپاریم و بد نیست که در این اقدام از توصیه‌ها و تجارب افرادی که به نحوی در حوزه گل‌وگیاه دارای تجربه هستند بهره‌مند شویم.

در ادامه تصویری از گیاه «سانسوریا» را مشاهده می‌کنید که بر اساس کارشناسان محیط زیستی و همچنین کارشناسان حوزه گل‌وگیاه از مقاوم‌ترین گیاهان آپارتمانی به شمار می‌رود.

«سانسوریا»  قابلیت تحمل شرایط سخت مثلِ کم نوری و کم آبی را دارا بوده و گیاه مناسبی برای کاهش مضرات امواج وای فای محسوب می‌شود.

TOP