کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

بیماریها و روش های درمانی
دکتر عزیزالله یوسفی فوق تخصص گوارش کودکان
خسرو ولی زاده
زنان و زایمان و نازایی
سرطان
عفت
طب سنتی
کلیه و مجاری ادراری (ارولوژی)
عابدین کریمی
دکتر عزیزالله یوسفی فوق تخصص گوارش کودکان
سلام
بهتر است یک نوبت دیگر تکرار شود و اگر بالا بود نیاز به بررسی و ویزیت دارد
  • مرداد 17, 1398
  • ·
  • می پسندم
دکتر عزیزالله یوسفی فوق تخصص گوارش کودکان
اوژن سودبخش
با سلام دکتر یوسفی پسر من از نوزادی رفلاکس داشت الان 3سال و دو ماهشه دوماهی هست که دل درد داره دفع مزاجش بهم ریخته ماه پیش یک روز درمیون اسهال بود و که با مترو نیدازول کنترلش کردم در عرض یک هفته یک کیلو و نیم وزن کم کرده و تو این مدت وزنش ثابت مونده موقع دل درد که میگیره میره رو شکم می‌خوابه و بعدش میگه بهتر شدم دفع مزاجش طوری شده که اول مدفوعش سفت میاد و دنباله اون به صورت اسهالیه هست وگاها تیکه تیکه میاد و اصلا تمایلی به دفع مزاج نداره حدود دو ماه پیش ازش تست آلرژی که گرفتند کلا این بچه سیستم گوارشی بهم ریخت نمیدونم به این تست چه ربطی داره ولی این بچه ته تنها دل در اش بهتر نشد بلکه اجابت مزاجش هم بدتر ریخت بهم به شیر و آجیل و ذرت گفتند آلرژی داره و من هم رعایت کردم ولی این بچه کلا ریخته بهم خواهش میکنم کمکم کنید چه کار کنم
   این را می پسندند
بیماریها و روش های درمانی
درد مفاصل/ستون فقرات
محمدرضا غفارزاده رزاقی
دکتر یاشار رضاعی
صلاح طرح لبخند به معنای داشتن دندان های زیبامی باشد که در زمان لبخند زدن مشخص می‎شوند. در صورتی که دندان های نامرتب، دارای فاصله زیاد، کوتاه و یا رو به جلو و بد رنگ باشند لبخند را زشت می کند. افرادی که به این عارضه مبتلا هستند، از لبخند زدن خود ناراضی اند که در نهایت اعتماد به نفس خود را از دست داده و کمتر در بین جمع لبخند میزنند. برای زیبا شدن لبخند روش های مختلفی وجود دارد که با توجه به نوع مشکلات دندان، فک و لثه بیمار اصلاح واجرا می‎شود. از سوی دیگر درطرح لبخند دندانپزشک با توجه به شرایط بیمار،روش های درمان را پیشنهاد می‎دهد. به این معنا که دندانپزشک زیبایی قبل از آغاز درمان شرایط سلامت دهان بیمار را به طور کامل بررسی می‎کند. این امر به منظور تعیین مجموعه قواعد مشخص برای اجرای طرح لبخند و همچنین شرایط درمان با توجه به وضعیت و خواسته های بیمار انجام می‎گیرد. به همین دلیل وضعیت دندان ها، لثه ها، ساختار نگهدارنده دندان ها و نیز شرایط جفت شدن دندان ها در این طرح به دقت بررسی و معاینه و رفع می‎شود. نگهداری طرح لبخند مستلزم مراقبت از دهان و دندان در طول زمان است. برای مثال، سفید کردن دندان باید گاهی اوقات تکرار شود تا درخشان بودن دندان ها ماندگار باشد و حفظ شوند. درانتخاب بهترین پزشک زیبایی از دندان های زیبا,مرتب,سفید و شیک و لبخند تاثیر گزار لذت ببرید.

.
طب سنتی
موسسه دانش بنیان نیوشا
موسسه دانش بنیان نیوشا
یک باتری معمول سمعک، از نظر تئوری می تواند بیش از 100 ساعت عمر کند، اما در واقعیت شما می توانید بین 3 تا 22 روز از باتری سمعک خود کار بکشید که این زمان به طور خاص به ویژگی هایی از سمعک که باتری بیشتری مصرف می کنند و همچنین به نحوه ی استفاده و نگهداری از باتری ها بستگی دارد.

برخی فناوری های سمعک که انرژی بالایی از باتری می گیرند، کاملا ارزشش را دارند. برای مثال فکر کنید همراه خانواده ی خود در یک رستوران شلوغ تولدتان را جشن گرفته اید، در این موقعیت قطعا می خواهید تک تک کلمات را بشنوید. آیا این قضیه 500 تومان برای شما ارزش ندارد؟
روان شناسی و روانپزشکی
دکتر عزیزالله یوسفی فوق تخصص گوارش کودکان
کانال تلگرام تخصصی پزشکی
دکتر آتنا آقایی
دکتر سوسن شفیعی
سجاد جلیلیان
سجاد جلیلیان
سجاد جلیلیان
دکتر عزیزالله یوسفی فوق تخصص گوارش کودکان
دکتر عزیزالله یوسفی فوق تخصص گوارش کودکان
بیماریها و روش های درمانی
سرطان
نمایش بیشتر