کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

بنیاد خیریه ژنتیک استان تهران باشماره ثبت 33205 با حمایت انجمن ژنتیک ایران و مجوز بهزیستی استان تهران در خرداد ماه سال 1393 افتتاح گردیده است. اهداف اصلی تأسیس بنیاد خیریه ژنتیک، کمک به فرهنگ سازی و افزایش آگاهی عمومی، ارتقاء سطح سلامت جامعه، پیشگیری از معلولیت‏ها و بیماری‏های مرتبط با اختلالات ژنتیکی از طریق برگزاري دوره‏هاي آگاه سازي، كمك به افزايش ضريب نفوذ خدمات مشاوره ژنتيك از طريق ايجاد مراكز مشاوره ژنتيك، كمك به افزايش دسترسي آحاد جامعه به خدمات مرتبط با پيشگيري از معلوليت‏هاي ناشي از اختلالات ژنتيك از طريق ايجاد آزمايشگاه تخصصي ژنتيك و کمک به ارتقاء توان علمی متخصصان و فعالان این عرصه از طریق برگزاری دوره‏هاي آموزشي کوتاه و بلند مدت می‏باشد.
گروه هدف، خانواده‏ های کم درآمد و ناتوان مالی که قادر به پرداخت هزینه‏ های مشاوره و یا آزمایش‏های تخصصی ژنتیک نمی‏باشند و هم چنین افراد با سطح آگاهی پایین در رابطه با بیماری‏های ژنتیکی و نقص‏های مادرزادی و یا دور از امکانات آموزشی و خدمات مشاوره ژنتیک هستند.
به منظور تحقق اهداف فوق بنياد ژنتيك درصدد است تا از طريق برگزاري كلاس‏ها، سمينارها و دوره‏هاي آموزشي سطح دانش ژنتيك اقشار مختلف جامعه را افزايش بخشد.
بنياد ژنتيك تهران آمادگي خود را جهت برگزاری کلاس‏های آموزشی رایگان در حوزه آشنايي با بیماری‏های شایع ژنتیک نظير ناشنوایی، عقب ماندگی‏های ذهنی، معلوليت‏هاي جسمي، تالاسمي، هموفيلي، نازایی، ناباروری، سقط‏های مکرر، لب شکری و غيره، جهت آگاه‏سازی عمومی اعلام مي‏نمايد. ضمنا بنياد ژنتيك امكان ارائه خدمات مشاوره ژنتيك را با تعرفه دولتي داراست.
Reviews
هیچ نظری. ورود یا ثبت نام برای اولین بودن.

TOP