کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

مرکز جامع توانبخشی دکتر هومن محمودی به عنوان یکی از مراکز شناخته شده توانبخشی در کشور از سال 1387به ارائه خدمات تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی و فیزیوتراپی به بیماران پرداخته است. این مرکز با رویکرد علمی و مبتنی بر شواهد پذیرای بیماران از اقصی نقاط کشور و کشورهای اطراف می باشد.
بیماریهایی که در مرکز پذیرش شده و مورد درمان قرار می گیرند شامل موارد زیر می باشد:

سکته مغزی
ضربه مغزی
ام اس
پارکینسون
سایر بیماریهایی که موجب فلج یا ضعف اندامها می شوند
مشکلاتی که با روشهای تحریک مغزی می توان به درمان آنها کمک کرد
دردهای ستون مهره ها و سایر مفاصل
مشکلات پا از جمله پای دیابتی و دردهای پا
توانبخشی پس از اعمال جراحی اندام تحتانی مانند تعویض مفصل و ترمیم پارگی لیگامانها

درمانها در این مرکز شامل درمانهای دارویی و غیر دارویی (مانند مانیپولاسیون ستون مهره ها) توسط متخصص طب فیزیکی و توانبخشی و انواع درمانهای توانبخشی شناخته شده یا تکنولوژیهای جدیدتر مانند تحریک مغناطیسی مغز (تی ام اس)، تحریک الکتریکی مغز (تی دی سی اس)، آموزش راه رفتن به کمک تعلیق وزن، تمرین درمانی در محیط واقعیت مجازی، و به زودی توانبخشی روباتیک می باشد.

همچنین خوشحالیم به استحضار برسانیم کلاسهای آموزش ورزش و اصلاح راستای بدن در این مرکز همزمان با تهران آغاز به کار نموده است. این کلاسها که مخصوص تمام افراد و جهت آشنایی با نحوه صحیح قرارگیری بدن در موقعیتهایم مختلف و همچنین آموزش ورزشهایی است که تمام افراد جهت حفظ سلامت ماهیچه ها و مفاصل بخصوص ستون مهره ها باید انجام دهند بسیار مورد توجه واقع شده است. این کلاسها توسط نگارنده فیزیودرمان در اینستا گرام که از صفحات بسیار موفق آموزشی می باشد اجرا می گردد.
طرفداران
Reviews
هیچ نظری. ورود یا ثبت نام برای اولین بودن.

TOP