کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

 آیا اندازه آلت بر رابطه جنسی موثر است؟!

جواب شما بیشتر تحت تاثیر اینفورتینمنتهاست.
اینفورتینمنت چیست؟
این اصطلاح برساخته از دو واژه اینفورمیشن و اینترتینمنت است، معنایش اطلاعاتی است که از طریق رسانه های دیداری شنیداری جذاب به مخاطب عرضه می شود و هیچگونه مبنای علمی ندارد.

در رسانه های تجارت سکس و پورنوگرافی ها غالبا مردان با آلت های بر آمده و بزرگ هستند که می توانند زنان را ارضا کنند و زنان بیشتر اینطور نمایش داده می شوند که به دنبال چنین آلت هایی هستند.

در حال که آنچه یک زن را در تخت خواب به اوج لذت می رساند 1. رفتار عاطفی و جنسی مرد 2. نحوۀ برقراری ارتباط کلامی او 3. کنش ها و واکنش های پیش و پس از سکس است.

به زبان ساده تر مردان بهتر است به جای فکر به بزرگ کردن آلت تناسلی خود، قدری تکنیک های سکس را بیاموزند و بیشتر از آن روی رفتارهای محبت آمیز و کلامی خود کار کنند.

این مساله در مورد زنان هم هست. «هات بودن» یک زن بیشتر از آنچه وابسته به سایز باسن و سینه اش باشد به میزان فعالیت و کنشگری جنسی اش روی تخت خواب باز می گردد و...

جالب است بدانید در یک پژوهش علمی ثابت شد است میزان تحریک پذیری سینه های سایزهای متوسط و کوچکتر نسبت به تحریک پذیری جنسی سینه های بزرگ و بسیار بزرگ بیشتر است گرچه تفاوت در حد به اصطلاح «معنادار» نیست.

از سوی دیگر خانم هایی که همسرانشان آلت های بزرگتر از 18 سانت داشتند بیشتر از خانم هایی که آلت همسرانشان کوچکتر از 12 سانت بوده است به سکس تراپیست مراجعه کرده و مشکلشان را اندازۀ غیر طبیعی آلت همسرشان بیان کرده اند.

چون به طور طبیعی عمدۀ بخش های تحریک پذیرتر جنسی اندام زنانه در بیرون و ابتدای واژن قرار دارند که با کوچکترین آلت ها هم دست یافتنی اند و آلت های بزرگ از آن جا که دخول کاملشان برای زن دردناک است غالبا اتفاقا مشکل آفرین هم می شوند.

تمامی زمان ها +5 است. زمان اکنون 12:21 ب.ظ است.
TOP