کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

سلام دوستان عزیز

امیدوارم که همیشه سالم وسلامت باشید. پسر من از 30 آذرماه 93 مبتلا به سندرم "گیلن باره" شد که 18 روز در بیمارستان میلاد تحت درمان قرار گرفت و 2 دوره سرم IVIG دریافت کرد. اما درمان اصلی بعد از ترخیص از بیمارستان تحت نظر فیزیوتراپ آقای "علی اصغر دمان" انجام شد به طوری که طبق نظر پزشکان بیمارستان حداقل یکسال برای اینکه پسرم توانایی راه رفتن پیدا کنه زمان لازم بود.الان درست شش ماه و نیم از اون تاریخ گذشته و با "اعجاز" آقای دمان پسرمن تقریبا 95% بهبودی پیدا کرده که واقعا بینظیر بوده. امیدوارم که همیشه سلامت باشید امااگر خدایی نا کرده به فیزیوتراپ ماهر احتیاج پیدا کردید ایشون رو فراموش نکنید.این هم شماره همراه ایشون که با اجازه خودشون توی پست قرار میدم: (09123785610)

آخرین بروز رسانی در تیر 16, 5:15 ب.ظ از شهروز علی آقا.

سلام.به قول شما من یک فیزیوتراپ و البته به نظر من که درست تر هست یک فیزیوتراپیست هستم و همینجا از عزیزان مسوول سایت خواهش میکنم که نسبت به تغییرعنوان سرفصل از فیزیوتراپ (که اصطلاح رایج وغلطی هست)به فیزیوتراپیست اقدام بفرمایند.همینجا ازعزیزان زحمتکش سایت وزین طب بوک بخاطر فرهنگ سازی پزشکی تشکرمیکنم.لازم میدانم در تایید فرمایشات دوستمون که فرزندشون مبتلا به گیلن باره بودند  عرض کنم که درمان اصلی ونهایی این نشانگان یاسندروم به طورقطع فیزیوتراپی بوده وبدون حرکت درمانی واقعا نتیجه ای حاصل نخواهد شد.لازم میدانم همینجا از زحمات همکار عزیزم که باعث بدست امدن سلامتی دوباره بیمار گیلن باره شده,تشکر ویژه ای داشته باشم و به ایشان خسته نباشید وتبریک عرض کنم.دست تمامی عزیزان زحمتکش ومتخصصین علم فیزیوتراپی که به واقع خط مقدم درمانهای غیرتهاجمی وجراحی هستند رو میبوسم.

بنده به نوبه خودم با بیست سال تجربه کار فیزیوتراپی تجربه فراوانی درزمینه درمان وکمک به بیماران بیمه تامین اجتماعی را نیز دارم.درخدمت تمامی بیماران و نیازمندان هستم.

باافتخار:

فیزیوتراپیست:مرتضی گلعذار فارغ التحصیل ازدانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران و تلفنهای:۰۹۱۲۳۹۳۳۳۸۵/۰۲۱۷۷۶۲۸۸۶۲۵

بادرودوسلام به تمامی عزیزان.
بنده فیزیوتراپیست هستم و درخدمت تمامی عزیزان
تمامی زمان ها +5 است. زمان اکنون 12:42 ق.ظ است.