کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

پست شده در:
آبان 29, 1394
دسته:
پست شده توسط:
مکان:
ایران


خدمات ویژه برای افراد خاص

برای آنهایی که می خواهند همیشه اول باشند
رقابت در دنیای مجازی بسیار تنکاتنک و نفس گیر است. سایت های مختلف تلاش می کنند خود را در جستجوهای گوگل به صفحه اول برسانند. چون کاربران اینترنت در اکثر مواقع به نتایج جستجو در صفحه اول گوگل اهمیت می دهند. بازاریابی  از طریق موتور های جستجو SEM ( مخفف و کوتاه شده عبارت Search Engine Marketing ) روش و قاعده ای دارد که مستلزم انجام  سئو ( برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است) می باشد . رقابت در برخی کلمات بسیار بالا بوده و در نتیجه برای شکست دادن رقیبان باید هزینه و وقت بسیاری صرف شود.

اگر یک سایت شخصی  داشته باشید و مخصوصا اگر تازه تاسیس باشد شرکت های سئو کار مبالغ هنگفتی را برای سئو برآورد خواهند کرد .این مبالغ برای کلمات کم رقابت از 4 میلیون شروع شده و برای  کلمات پر رقابت تا 25 میلیون و صرف مدت زمان حداقل 6 ماه خواهد بود.
ولی نگران نباشید . شما یک راه میانبر و کم هزینه تر دارید.
طب بوک با تلاشی که در این چند سال فعالیت خود انجام داده رتبه بالایی (رتبه 2) در گوگل کسب نموده است . بطوریکه شما با  عضویت در طب بوک در کمترین زمان  در نتایج جستجوی گوگل مشاهده می شوید.

اگر دوست دارید در جستجو هایی به غیر از نام خود ( به عنوان مثال در جستجوی تخصص یا نام بیماری ) نیز در جستجوهای گوگل مشاهده شوید ، این کار مستلزم انجام سئو بیشتر و تبلیغات بیشتر  برای لینک اختصاصی شما خواهد بود.

این خدمات ویژه را به ما بسپارید . ما شما را  در صفحه اول گوگل نمایش خواهیم داد.


هدف ما معرفی تخصص ، محصولات و خدمات شماست.

  , ,  و 5 بقیه این را می پسندند
پاسخ گوی سایت

این قیمت بطور متوسط می باشد. و بابت هر کلمه ای که بابت آن می خواهید در صفحه اول گوگل باشید ، باید بررسی  و وضعیت لینک های اول موجود در نتیجه جستجو سنجیده شود.


در برخی کلمات رقابت کم بوده و با هزینه کمتری می توان به صفحه اول آمد. ولی در برخی کلمات بعلت رقابت بیشتر هزینه بالاتری باید صرف ثبت تعداد لینک بیشتر نمود.

  • دی 19, 1394
  • ·
  • می پسندم
TOP