تخصصی پزشکی

کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

Categories

جستجوی پزشک در سازمان نظام پزشکی

جراحی چاقی لاپاروسکوپیک

کلینیک فوق تخصصی گوارش اطفال

متخصص سکس تراپیست و زوج درمانگر

اخبار پزشکی

رپرتاژ آگهی پزشکی

متخصص گوارش کودکان

بهترین فوق تخصص گوارش کودکان

کلاس رایگان روانشناسی

دستگاه های لیزر خانگی رفع موهای زائد تریا بیوتی

Posted: 2017-08-14 16:21:00
مدیرگروه حشره شناسی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از برگزاری دوره آموزشی صید، شناسایی و پرورش عقرب های ایران به همت مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس در سازمان جهاد کشاورزی با همکاری گروه حشره شناسی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، خبر داد.

به گزارش "وب دا" در شیراز، دکتر "کوروش عزیزی"، گفت: این دوره، در دو بخش تئوری و عملی در زمینه دوره آموزشی صید، شناسایی و پرورش عقرب های ایران برگزار شد.

او افزود: در بخش تئوری، به مسایلی شامل سیستماتیک، مورفولوژی و بیولوژی عقرب ها پرداخته شد؛ همچنین راه های شناسایی، صید و پرورش گونه های مهم عقرب در ایران بررسی شد؛ در بخش عملی نیز، صید و شناسایی عقرب های حفار و نیمه حفار در منطقه خانه زنیان، آموزش داده شد.

مدیرگروه حشره شناسی پزشکی دانشگاه، با بیان اینکه این دوره سه روزه، با استقبال زیاد فراگیران از شهرها و استان های مختلف کشور همراه بود؛ اضافه کرد: دوره آموزشی تکمیلی نیز با عنوان "روش های زهرگیری از عقرب ها" در سال جاری برگزار می شود.

در این دوره آموزشی، دکتر "کوروش عزیزی"، "طاهره دباغ منش" کارشناس ارشد گروه و "امین حسین پور" دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد، به عنوان مدرس حضور داشتند./102

پایان خبر

View More
  • 0 Comment(s)
TOP