تخصصی پزشکی

کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

Categories
user Name

جستجوی پزشک در سازمان نظام پزشکی

جراحی چاقی لاپاروسکوپیک

متخصص پوست و مو

کلینیک فوق تخصصی گوارش اطفال

لیپوماتیک

    متخصص سکس تراپیست و زوج درمانگر

    اخبار پزشکی     رپورتاژ آگهی پزشکی    

Posted: 2017-10-10 11:35:00

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

گیلان/تدوین برنامه منسجم برای نظارت بر عملکرد مراکز درمانی در گیلان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ سرپرست مدیریت نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان صبح امروز در جلسه ای که با حضور کارشناسان نظارت بر درمان شهرستان های تابعه برگزار شد، با اشاره به اهمیت اعتبار بخشی در مراکز آموزشی درمانی و بیمارستان ها، گفت: با توجه به گستردگی ارایه خدمات در مراکز درمان سوء مصرف، در این خصوص داشتن برنامه منسجم تر، همکاری بیش از پیش کارشناسان، اولویت بندی مراکز ارایه دهنده خدمات درمانی در این مراکز و موسسات لازم است.
دکتر علی نقی کریمی ضمن تقدیر از زحمات کارکنان این حوزه، تهیه لیست از تعداد دفاتر و مراکزی که در شهرستان ها خدمات درمانی ارایه می دهند را خواستار شد.
در ادامه مسوول نظارت بر عملکرد مراکز دولتی و خصوصی استان نیز با اشاره به برنامه عملیاتی نظارت و ارزشیابی کلیه مراکز دولتی و خصوصی استان در شش ماهه دوم سال جاری، تاریخ شروع این برنامه عملیاتی را اول مهر ماه و پایان آن را 29 اسفند ماه سال جاری عنوان کرد.
زهره تیموری در ادامه ارتقا کیفیت خدمات و درمان ارایه شده در مراکز درمانی دولتی و خصوصی استان گیلان را عنوان برنامه عملیاتی خواند و یادآورشد: ارتقا کیفیت خدمات درمانی و کاهش خطاهای درمانی صورت گرفته در مراکز درمان استان گیلان از اهداف این برنامه عملیاتی می باشد.
وی ادامه داد: نظارت بر سیستم های درمانی با توجه به مشتری ارزشمندی که مهمترین موجودی خود یعنی جان خود را در اختیار سیستم درمانی قرار داده اند اهمیت دو چندانی پیدا می کند.
مسوول نظارت بر عملکرد مراکز دولتی و خصوصی استان در ادامه در خصوص تعداد مراکز درمانی دولتی و خصوصی در سطح استان، نقاط قوت، ضعف و وضعیت آنها بر اساس آخرین شاخص ها و... گزارشی را ارایه کرد.
سپس در خصوص آیین نامه و بخشنامه های جدید مراکز درمان سوء مصرف و الزامات اعتباربخشی از سوی مسوولین معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان مطالبی جامع ارایه شد و در پایان  حاضرین به بیان مسایل و پیشنهادات خود پرداختند.
گفتنی است: این جلسه به منظور معارفه و ارزیابی کارشناسان نظارت بر درمان شهرستان های تابعه، صبح امروز ( دوشنبه) با حضور سرپرست مدیریت نظارت و اعتبار بخشی دانشگاه، مسوول نظارت بر عملکرد کلیه مراکز دولتی و خصوصی استان، مسوول مراکز درمان سومصرف (MMT) گیلان و کارشناس اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در محل سالن اجلاس ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد./ص

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٨ مهر ١٣٩٦ - ١١:٣٥ / شماره خبر: ١٦٧٠٤٢ / تعداد نمايش: 23

View More
  • 0 Comment(s)
TOP