تخصصی پزشکی

کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

Categories
user Name

جستجوی پزشک در سازمان نظام پزشکی

جراحی چاقی لاپاروسکوپیک

متخصص پوست و مو

کلینیک فوق تخصصی گوارش اطفال

لیپوماتیک

    متخصص سکس تراپیست و زوج درمانگر

    اخبار پزشکی     رپورتاژ آگهی پزشکی    

Posted: 2017-10-10 12:35:00

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت خبر داد:

شرکت یکصد نفر از فعالان فرهنگی دانشگاه ‌های علوم‌پزشکی در اردوی “طریق جاوید”

مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تبیین جزییات هفتمین دوره اردوی فرهنگی و آموزشی«طریق جاوید» از شرکت یکصد نفر از فعالان فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی در این اردو خبر داد.

به گزارش وبدا، امیر للگانی مدیرکل فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه اردوی فرهنگی و آموزش«طریق جاوید»، ویژه بازشناسی سیره عملی و اندیشه حضرت امام خمینی(ره) است، گفت: هفتمین دوره این اردو از ۱۸ تا ۲۱ مهرماه جاری به همت مرکز فرهنگی و دانشجویی امام خمینی(ره)، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

وی افزود: با توجه به ضرورت آشنایی نسل جوان و بویژه دانشجویان با مفاهیم عمیق اندیشه امام و اهداف بلند انقلاب اسلامی، اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصمیم گرفت در این دوره حضوری فعال و متفاوت با دوره‌های گذشته داشته باشد. لذا با اعلام فراخوان این اردو در دانشگاه ‌های علوم‌پزشکی از آنان خواسته شد، دانشجویان فعال فرهنگی خود را که با مفاهیم انقلاب و اندیشه امام(ره) آشنایی مقدماتی دارند و از توانایی مباحثه و اشاعه مفاهیم به سایر دانشجویان برخوردارند، برای حضور در این اردو معرفی کنند.

مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت، با اشاره به استقبال فعالان فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی از این اردو گفت: تلاش کرده‌ایم توانمندترین و شایسته‌ترین افراد برای حضور در این اردوی آموزشی شناسایی شوند؛ به این منظور پس از بررسی‌های مقدماتی و حصول اطمینان از افراد معرفی شده، یکصد نفر از دانشجویان دانشگاه­‌های علوم پزشگی سراسر کشور(فعالان کانون‌های فرهنگی و تشکل­‌های اسلامی) به این اردو دعوت شدند.

للگانی با اشاره به شبهات و جملاتی که گاهاً از طریق فضای مجازی و حقیقی بر گفتمان انقلاب و اندیشه ناب امام وارد می‌شود، ابراز امیدواری کرد: شرکت‌کنندگان در این اردو، ضمن حضور در کارگاه‌های آموزشی درنظر گرفته شده توانایی پاسخ به شبهات و تعمیق اندیشه و اشاعه این مفاهیم را کسب کنند و محتوای ارائه شده از سوی اساتید مبرز این دوره بر عمق نگاه و فهم صحیح شرکت‌کنندگان از سیره بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی بیافزاید./224/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٨ مهر ١٣٩٦ - ١٢:٣٥ / شماره خبر: ١٦٧٠٤٥ / تعداد نمايش: 119

View More
  • 0 Comment(s)
TOP