طب بوک شبکه تخصصی پزشکی ایران

W3Schools W3Schools

Categories
user Name

جستجوی پزشک در سازمان نظام پزشکی

جراحی چاقی لاپاروسکوپیک

متخصص پوست و مو

کلینیک فوق تخصصی گوارش اطفال

لیپوماتیک

    متخصص سکس تراپیست و زوج درمانگر

    اخبار پزشکی    

Posted: 2018-02-13 23:28:00

مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: این‌که گفته می‌شود واردات دستگاه سونوگرافی در اختیار یک شرکت و یک برند خاص قرار دارد، این طور نیست.

به گزارش وبدا به نقل از ایران پزشک، دکتر رضا مسائلی درباره واردات دستگاه سونوگرافی گفت: در حال حاضر بیش از ۲۰ شرکت در زمینه تامین دستگاه‌های سونوگرافی فعالیت می‌کنند و این‌که گفته می‌شود واردات دستگاه سونوگرافی در اختیار یک شرکت و یک برند خاص قرار دارد، این طور نیست.

وی افزود: با پیشرفت علم و تکنولوژی، استفاده از دستگاه‌های پزشکی برای ارائه خدمات بهتر و مطلوب‌تر انجام می‌شود. در مناطق محروم که پزشک متخصص رادیولوژی حضور ندارد، استفاده از دستگاه‌های سونوگرافی توسط سایر متخصصین نیز بدیهی است.

مشاور وزیر بهداشت ادامه داد: در گذشته استفاده از تلفن همراه فقط در انحصار افراد و طبقه خاصی بود، اما در حال حاضر ابزار کارآمدی است که در اختیار همه افراد جامعه قرار دارد.

دکتر مسائلی تاکید کرد: در واقع استفاده از دستگاه سونوگرافی به عنوان یک ابزار تشخیصی درمانی نباید فقط در انحصار برخی افراد باشد.

مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت در پایان گفت: رعایت تقوای سیاسی در جامعه بر همگان خصوصا نخبگان و پزشکان جامعه ضروری است. عدم رعایت اخلاق سیاسی در جامعه‌ای که باید اخلاق محور باشد، جای تامل دارد.

 

View More
  • 0 Comment(s)
TOP