تخصصی پزشکی

کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

Categories
user Name

جستجوی پزشک در سازمان نظام پزشکی

جراحی چاقی لاپاروسکوپیک

متخصص پوست و مو

کلینیک فوق تخصصی گوارش اطفال

لیپوماتیک

    متخصص سکس تراپیست و زوج درمانگر

    اخبار پزشکی     رپرتاژ آگهی پزشکی         متخصص گوارش کودکان

Posted: 2018-04-14 15:04:00

معاون آموزشی وزارت بهداشت در سفر به اتریش عنوان کرد:

تداوم همکاری های ایران و اتریش در حوزه آموزش و پژوهش

معاون آموزشی وزارت بهداشت با بیان اینکه همکاری های ایران و اتریش در حوزه آموزش و پژوهش تداوم خواهد داشت، تاکید کرد: ظرفیت های پژوهشی کشور اتریش به علت ارتباطاتی که با کشورهای EU داشته و همچنین برنامه ریزی هایی که برای سال 2020 کرده است، مناسب است.

 

به گزارش وبدا، دکتر باقر لاریجانی در سفر به اتریش با بیان اینکه همکاری های ایران و اتریش سابقه طولانی دارد، گفت: در حوزه های مختلف مرتبط با آموزش و پژوهش، نوآوری و همچنین ارائه خدمات، ظرفیت های زیادی وجود دارد تا کشورهای ایران و اتریش بتوانند، همکاری های قبلی خود ارتقا دهند.

 

وی افزود: با توجه به راهنمایی های وزارت خارجه و سفیر ایران در اتریش، مسیر همکاری های مشترک با این کشور را ادامه خواهیم داد.

 

دکتر لاریجانی با بیان اینکه با توجه به اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور، برای کمک به بیماران و ارتقای وضعیت سلامت در کشورمان نیاز به منابع و استفاده از تجربیات بیشتری در دوره های مختلف پیش بینی شده است، تصریح کرد: ما توانستیم در زمینه آموزشی با دانشگاه های مختلف اتریش زمینه همکاری های گوناگون در حوزه علوم پزشکی را ایجاد کنیم.

 

معاون آموزشی وزارت بهداشت درخصوص زمینه همکاری در حوزه پژوهش با کشور اتریش گفت: ظرفیت های پژوهشی کشور اتریش به علت ارتباطاتی که با کشورهای EU (اتحادیه اروپا) داشته و همچنین برنامه ریزی هایی که برای سال 2020 کرده است، مناسب بوده و می توان زمینه تحقیقات مشترک با این کشور را دنبال کرد./207

شنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٧ - ١٥:٠٤ / شماره خبر: ١٧٥٣٤٤ / تعداد نمايش: 346

View More
  • 0 Comment(s)
TOP