تخصصی پزشکی

کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

Categories
user Name

جستجوی پزشک در سازمان نظام پزشکی

جراحی چاقی لاپاروسکوپیک

متخصص پوست و مو

کلینیک فوق تخصصی گوارش اطفال

لیپوماتیک

    متخصص سکس تراپیست و زوج درمانگر

    اخبار پزشکی     رپرتاژ آگهی پزشکی         متخصص گوارش کودکان     بهترین فوق تخصص گوارش کودکان    

Posted: 2018-07-10 08:52:00

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی وزارت بهداشت:

کلید نهایی آزمون دستیاری دندانپزشکی، 23 تیرماه اعلام می شود/ پذیرش 370 نفر در آزمون سال 1397

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری سی و دومین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی در 14 تیرماه سال جاری، گفت: با برنامه ریزی های انجام شده توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی، کلید نهایی این آزمون، 23 تیرماه در سایت مرکز سنجش قرار خواهد گرفت.  

به گزارش وبدا، دکتر حسن رزمی به برگزاری آزمون ارتقا و دستیاری دندانپزشکی در 14 تیرماه اشاره کرد و اظهار داشت: در سی و دومین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی، 2 هزار و 228 داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد حدود 370 نفر در فرآیند آزمون پذیرفته می شوند که در نهایت برای گذراندن دوره تخصصی به دانشگاه های مربوطه معرفی خواهند شد.

دکتر رزمی از برگزاری آزمون ارتقا با شرکت 784 نفر در 17 حوزه تخصصی خبر داد و تصریح کرد: با توجه به گزارش نمایندگان دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی در محل برگزاری آزمون با همکاری و همدلی همکاران در مرکز سنجش آموزش پزشکی و حراست مرکز، فرآیند اجرایی آزمون بدون هیچ مشکلی برگزار شد.

وی د ادامه افزود: طبق زمانبندی انجام شده در مرکز سنجش آموزش پزشکی در روزهای 19 و 20 تیرماه، روند بررسی اعتراضات انجام خواهد شد و در نهایت روز 23 تیر، کلید نهایی آزمون دستیاری دندانپزشکی در سایت مرکز سنجش قرار خواهد گرفت.

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه در آزمون دستیار دندانپزشکی امسال هیچ تغییر ظرفیتی نسبت به سال گذشته نداشتیم، خاطرنشان کرد: طبق ارزیابی های اولیه انجام شده آزمون ارتقا و دستیاری دندانپزشکی از لحاظ رعایت استانداردها با کیفیت خوبی برگزار شد. در نظر داریم تا بر مبنای روش ها و فناوری های نوین در آزمون سال آینده از این روش ها بهره برداری کنیم تا نحوه و کیفیت برگزاری آزمون به لحاظ اجرایی ارتقا یابد./223/205

سه شنبه ١٩ تير ١٣٩٧ - ٠٨:٥٢ / شماره خبر: ١٧٨٥٨١ / تعداد نمايش: 208

View More
  • 0 Comment(s)
TOP