کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

اضافه شده:
مهر 25, 1394
سایز فایل:
30.93 kb
کیفیت:
243×304
نظرات:
1
بازدید ها:
21
برنده جنگ:
49
بازاریابی با رسانه های اجتماعی
توسعه حضور رسانه های اجتماعی( وسایل ارتباط جمعی) در حرفه پزشکی شما
هیچکس این موضوع راکه سایتهای رسانه های اجتماعی( وسایل ارتباط جمعی) بخش مهمی از حضور اینترنت در حرفه پزشکی شما می باشد را انکار نمی کند.

امروزه بیماران با پزشکان خود که نه فقط وب سایت دارند ، بلکه دارای بلاگها، فیس بوک و حسابهای تویتر هستند در تعامل می باشند.


سایتهای رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک (طب بوک ) فقط مخصوص افراد نیست. اکنون بسیاری از شرکتها مانند آژانسهای سلامتی فدرال و انجمن های پزشکی در شبکه های اجتماعی حضور دارند.
یکی از مزایای اصلی گسترش حضور اینترنتی آن است که امکان را برای حرفه های کوچکتر فراهم می سازد تا با حرفه های بزرگتر که دارای بودجه های بازاریابی کلان هستند رقابت کنند.
کلینیک های دارای هزینه خیلی کم ، حتی پزشکان مستقل، می توانند سایتهای رسانه های اجتماعی را که قادر به رقابت با آنچه که حرفه های گروهی بزرگ و حتی حرفه های گروهی چند منظوره مانند کلینیک مایو و کلینیک کلیولند قادر به انجام آن هستند می باشند را توسعه دهند.


5 دلیل برای پذیرش رسانه های اجتماعی

1- رسانه اجتماعی یک ابزار مهم سئو است. لینکهای رسانه های اجتماعی نقش مهمی را برای افزایشی جایگاه شما در موتور های جستجو ایفا می کنند.

ازآنجا که 80درصد از خریدهای مشتری با جستجو شروع می شود، این دلیل خود به تنهایی استدلال خوبی برای پذیرش رسانه های اجتماعی است.
2- بیماران از شما انتظار دارند که اجتماعی باشید. 60 درصد آمریکاییها حداقل یکبار در هفته وقت خود را در رسانه های اجتماعی صرف می کنند.
3- رسانه ها/ شبکه های اجتماعی امکان رقابت به شیوه ای مقرون به صرفه را با کلینیکهای بزرگتر را برای شما فراهم می سازد. نیازی به یک دپارتمان فناوری اطلاعات و هزینه کلان برای ایجاد سایت نیست.گزینه های قابل توجهی وجود دارد که مانند سیستمهای turn-key نیازی نیست کار خاصی انجام دهید و بسیار ساده می باشد.


4- شبکه های اجتماعی امکان افزودن فوری یک محتوی جدید را برای شما فراهم میسازد. وبلاگها قادرند به شما کمک کنند تا در رشته تحصیلی یا زمینه کاریتان خود را به عنوان یک متخصص قابل یا باهوش معرفی کنید .
ایجاد وبلاگ کاری است آسان و فوری. شما میتوانید به روز رسانیهای زندگی سالم ، ورزشها و اطلاعات پزشکی در مورد فنآوری جدید که به درمان وضعیتهای پزشکی کمک می کند را اضافه نمایید.
5- رسانه های اجتماعی یک راه عالی برای هدایت ترافیک به وب سایت شما است. با ترویج بینش پزشکی خود ، شما می توانید بیماران آینده نگر را از سایت های رسانه های اجتماعی به وب سایت خود لینک کنید. یک متن خوب می تواند نظر خوانندگان را در شبکه های اجتماعی بسوی شما جلب کند.
برای یک پزشک موفق بودن در قرن 21 لازم است که فناوری را در آغوش بکشید .شما نیاز به رسانه های اجتماعی برای جذب بیماران جدید و حفظ رابطه با بیماران موجود خود دارید.
بدون حضور اینترنت حفظ این ارتباط بسیار سخت خواهد بود.
روابط عمومی

با تشکر از خانم صالح که این مطلب را ترجمه نمودند. http://www.tebbook.com/sarehs59/

  • مهر 25, 1394
  • ·
  • می پسندم
TOP