ورود

OR

عضویت

ورود

کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

اضافه شده:
دی 28, 1394
سایز فایل:
17.75 kb
کیفیت:
300×210
بازدید ها:
21
برنده جنگ:
45
پیکرتراشی، دروغ جدید برای رسیدن به تناسب اندام

افرادی که برای رسیدن تناسب اندام در کوتاه‌ترین مدت اقدام به پیکرتراشی می‌کنند، عواقب جبران‌ناپذیری در انتظارشان است.
دکتر عزت‌الله تبریزیان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی گفت: واژه‌ی پیکرتراشی از پایه اشتباه است و کاربرد آن برای انسان صحیح نیست.
جسم انسان مانند سنگ و چوب نیست که با برداشتن یا تراشیدن بخشی از اندام به جسم خود حالت و زیبایی داده شود، اما متأسفانه این باور و تصور غلط در جامعه به شدت رو به افزایش است.نکته‌ای که بسیاری از افراد باید مد نظر قرار دهند، این است که فرآیند چاقی در مدت کوتاه یک ماه یا دو ماه به وجود نیامده است که انتظار از بین بردن آن را در چند جلسه یک ساعته دارند.

عضو هیئت رئیسه انجمن جراحان پلاستیک ایران در ادامه افزود: خانم‌ها و آقایانی که دارای اضافه‌وزن هستند، نباید به جراح پلاستیک مراجعه کنند، بلکه در گام نخست بایستی مشکل اضافه‌وزن را با مراجعه به پزشک تغذیه و انجام حرکات ورزشی حل کنند و بعد از اینها برای داشتن شکل ظاهری درست که در ناحیه شکم، بازو و ران به علت افتادگی پوست به وجود می‌آید به جراحان پلاستیک با تخصص و تجربه لازم مراجعه کنند.

متأسفانه افرادی که تخصص لازم را ندارند و گاهی اوقات پزشکان غیر از جراح پلاستیک اقدام به استفاده از دستگاه‌هایی می‌کنند که صلاحیت کار کردن با آنها یا اطلاعات کافی را ندارند.

مردم عزیز کشورمان می‌توانند قبل از این که دست به عمل جراحی‌های گوناگون با دستگاه‌های متنوع بزنند، در اینترنت و سایت انجمن جراحان پلاستیک اطلاعاتی راجع به عمل جراحی مورد نظرشان کسب کنند، بعد از آن به انتخاب پزشک متخصص کنند.م
TOP