کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

اردیبهشت 13, 1395 از
اضافه شده:
اردیبهشت 13, 1395
سایز فایل:
54.54 kb
کیفیت:
259×194
بازدید ها:
21
برنده جنگ:
1
ارتباط جراحی چاقی و ریزش مو

بیمارانی که تحت جراحی چاقی قرار گرفته اند باید یک یا حتی دو سال بعد از جراحی صبر کرده زیرا اکثر موارد با گذشت زمان برطرف میشود ، چرا که بدن بعد از جراحی برای ترمیم و ثابت شدن نیاز به زمان دارد و بعد از این مدت به دنبال روش های درمانی بروید.
باید بعد از جراحی بر اساس دستورات غذایی داده شده عمل کنید و مطمئن باشید که مقدار کافی از پروتئین ( 60 گرم) و ویتامین ها را دریافت میکنید. این کار ممکن است باعث جلوگیری از ریزش مو نشود ولی میتواند مدت زمان ریزش مو یا مقدار آن را کمتر کند . از مصرف زیادتر کالری جهت رفع این مشکل بپرهیزید چرا که چاقی کشنده بوده ولی ریزش مو تا کنون کسی را نکشته است.
حتما قبل از شروع هر درمانی ابتدا با پزشک خود مشورت کنید تا با انجام تست های خاص و بررسی بعضی بیماریها مانند کم کاری تیروئید یا کم خونی ...تصمیم درستی جهت درمان شما گرفته شود
مولتی ویتامین – آهن- کلسیم- ویتامین دی- ویتامین ب 12- امگا-3 تجویز شده را مصرف کرده و در صورت صلاحدید پزشک قرص یا شربت روی – فولات- آمپول یا قرص بیوتن و بپانتین به رژیم شما اضافه خواهد شد. البته این به این معنی نیست که شما با یک ریزش مو سریعا خودسرانه از مقدار بیشتر مکمل ها استفاده کنید و حتما باید ابتدا با پزشک خود مشورت کنید
تمام بیماران باید بدانند که برای دستیابی به موفقیت بعد از جراحی چاقی باید درباره نیازهای بدن خود آگاهی داشته باشند تا بتوانند سالم بمانند و یک تعادل بین کاهش وزن و سلامت خود ایجاد کنند. بیماران نباید با سرعت بخشیدن به کاهش وزن خود از طریق دریافت کمتر کالری ( خلاف دستور غذایی بعد از عمل) جهت دستیابی به کاهش وزن سریعتر عمل کنند. چرا که این عمل باعث سوء جذب شدید و افزایش دوره ریزش مو میشود.
TOP