کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

اضافه شده:
مرداد 2, 1395
سایز فایل:
63.15 kb
کیفیت:
269×187
بازدید ها:
21
برنده جنگ:
1
تفاوت گرسنگی کاذب با گرسنگی واقعی و مقابله با آن :
1- گرسنگی احساسی به طور ناگهانی به وجود می اید. این احساس در یک لحظه به وجود می اید ، شدید و فوری است ، اما گرسنگی واقعی به تدریج ایجاد می شود . میل به خوردن در گرسنگی واقعی به صورت نیاز مبرم نیست و نیاز به ارضای فوری ندارد ، مگر این که برای مدت زمان بسیار طولانی غذا نخورده باشید.
2- در گرسنگی احساسی اشتیاق به مصرف غذاهای آرامش بخش خاصی وجود دارد. هنگامی که واقعا گرسنه هستید ، تقریبا هر غذایی به نظرتان خوب می آید ، اما در گرسنگی احساس اشتیاق به غذا های چرب و تنقلات شیرین دارید . احساس می کنید به کیک پنیری یا پیتزا نیاز دارید و هیچ چیز دیگری شان نمی شود.
3- گرسنگی احساسی اغلب منجر به غذا خوردن بدون فکر می شود . قبل از اینکه به خود بیایید ، یک بسته کامل چیپس یا کل یک بستنی رابدون توجه و بدون لذت بردن کامل خورده اید ، در عوض هنگامی که در پاسخ به گرسنگی واقعی ، نیازی به پر کردن معده نیست . وقتی حجم معده شما پر شود ، احساس رضایت می کنید.
4- در گرسنگی احساسی ، احساس گرسنگی تان به جای صدای قارو قور شکم یا درد ناگهانی در معده ، به صورت ولع خوردن در مغزتان خود را نشان می دهد. به علاوه ، گرسنگی احساسی اغلب منجر به پشیمانی و احساس گناه می شود. هنگام غذا خوردن برای برآورده کردن گرسنگی واقعی ، بعید است که احساس گناه یا شرم داشته باشید چون به سادگی به نیاز بدن تان پاسخ داده اید.
TOP