کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

اضافه شده:
آبان 10, 1395
سایز فایل:
38.67 kb
کیفیت:
450×274
نظرات:
2
بازدید ها:
22
برنده جنگ:
14
این مطلب در خصوص استفاده از تخم شربتی به عنوان منبع امگاسه و کلسیوم گذاشته شده است و جنبه اطلاع رسانی دارد
مطالبی که اینجا گذاشته میشود بله کپی هست ولی کپی باید از منبع معتبر و کتاب های تکست باشد نه از هر سایتی مطلب برداریم و اینجا پیست کنیم .
کلاسهای عمومی طب سنتی در دسترس همه هست و میشود دوره اش را گذراند این مطلب نباید با آشنایی با علم تغذیه یا طب سنتی واقعی که بایستی بعد از گذراندن هفت سال دوره پزشکی عمومی بروند و 4 سال تخصص طب سنتی را بگیرند اشتباه گرفته شود . کسی میتواند در طب سنتی مدعی باشد که 11 سال درسش را خوانده است نه به صرف گذراندن یک دوره مثلا 3 ماهه یا 6 ماهه.

تخم شربتی درست است که محتوای امگاسه خوبی در 100 گرم دانه دارد ولی به این نکته توجه کنید که اگر شما بخواهید 100 گرم تخم شربتی را بخورید اصلا امکان پذیر نیست و صد در صد به انسداد روده مبتلا میشوید و یک کار بسیار اشتباهی است ضمنا تداخل با مواد غذایی دیگرو کمبود مواد مغذی دیگر را برایتان به دنبال خواهد داشت ولی به راحتی میتوانید هر روز 100 تا 300 گرم ماهی بخورید و انسداد روده و دل درد شدید هم نگیرید .

پس بیایید واقع بین باشیم با نشر یک مطلب نصفه نیمه مردم را به اشتباه نیندازیم عموم با خواندن این مطلب فکر میکنند یک قاشق تخم شربتی بریزند در یک پارچ آب و بعدش که ژله شد انرا بخورند برای رفع نیاز بدنشان به امگا 3کفایت میکند و دیگر نیازی به خوردن ماهی و ..... ندارند در صورتی که ان مقداری از تخم شربتی که رفع نیاز بدن را بکند عملا خوردنش غیر ممکن است.
  , ,  و 29 بقیه این را می پسندند
علیرضا سلطانی پور
کاملا بانظر جنابعالی موافقم وای کاش بحث تخصص هر رشته درجامعه همچون کشورها پیشرفته جدی گرفته میشد تا از بسیاری از کلاه برداریها وعوارض جسمی روحی اجتماعی ...پیشگیری میشد وحد اقل درزمینه سلامت اینقدر شاهد سردرگمی مردم نبودیم.
  • آبان 11, 1395
  • ·
  • می پسندم
مشاور تغذیه و رژیم درمانی مریم کلاهدوز
دقیقا معضل امروزه کشور ما : گذر از سنت به مدرنیته !!!!!!
  • آبان 11, 1395
  • ·
  • می پسندم
TOP