کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

دی 3, 1395 از
اضافه شده:
دی 3, 1395
سایز فایل:
15.51 kb
کیفیت:
300×225
نظرات:
1
بازدید ها:
21
برنده جنگ:
34
نوشيدن آب در ليوان مسي چه فوايدي براي بدن دارد؟
وشيدن آب در ليوان مسي باعث افزايش قدرت مغزي و فکري مي شود.
ليوان مسي براي نوشيدن آب بهتر از ليوان هاي معمولي است.
مهمترين مزاياي نوشيدن آب در ليوان مسي

نوشيدن آب در ليوان مسي چه فوايدي براي بدن دارد؟

- پيشگيري از پيري زودرس

مس ماده اي طبيعي براي جلوگيري از پديد آمدن چين و چروک در پوست بدن است زيرا داراي آنتي اکسيدان هاي قوي است و مي تواند سلول هاي پوستي را بازسازي کند. مس همچنين حجم توليد ماده مِلانين را که محافظ پوست در برابر تابش خورشيد است ، افزايش مي دهد و زخم ها را زودتر بهبود مي بخشد.

- بهسازي گوارش بدن

نگهداري آب در ظرف مسي و نوشيدن آن در ليوان مسي باعث دفع گازها و رفع مشکل سوء هاضمه مي شود زيرا مس باعث حرکت بهتر معده و بهبود هضم غذا مي شود. مس همچنين سم ها را از بدن دفع مي کند خصوصاٌ اگر آب را در ليون مسي پيش از خوردن صبحانه بنوشي.

- کاهش وزن

آبي که در ليوان مسي نوشيده شود ، نه تَنها سوء هاضمه را برطرف مي کند، بلکه باعث بهبود سوخت و ساز بدن (متابوليسم) و کاهش وزن مي شود . مس به بدن در تجزيه چربي و خلاص شدن از آن بسيار کمک مي کند.
- افزايش کارآئي مغز

مس باعث توليد ماده ميالين مي شود . ماده ميالين مسئول ساماندهي سيستم عصبي مغز است و آب نوشيدن در ليوان مسي باعث افزايش قدرت مغزي و فکري مي شود.

از لحاظ پزشکي نيز استفاده از ليوان مسي براي نوشيدن آب باعث نابودي سلول هاي سرطاني ، التيام زخم ها و افزايش کارکرد قلب مي شود.
دکتر زهرا عباس زاده
جناب یونسی باسلام وتشکرازمطالب ارزشمندی که به اشتراک میگذارید، توجه شمارابه این مطلب معطوف میکنم: یک فوق تخصص گوارش و کبد گفت: تاثیر مثبت ظروف مسی چه در بانوان و چه در مردان هیچ پایه و اساس علمی ندارد.
باشگاه خبرنگاران: علیرضا دلاوری فوق تخصص گوارش و کبد در خصوص نقش و تاثیر نوشیدن آب و خوردن غذا در ظروف مسی گفت: برخلاف تصور عموم افراد تاثیر مثبت ظروف مسی در تامین سلامتی دستگاه گوارش و معده هیچ مسند و مبنای علمی ندارد و این نظر برخی از طب سنتی ها بوده که در هیچ جا مطرح نشده است.

  • دی 4, 1395
  • ·
  • می پسندم
TOP