کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

مرداد 9, 1392 از
اضافه شده:
مرداد 9, 1392
سایز فایل:
8.61 kb
کیفیت:
228×211
نظرات:
3
بازدید ها:
22
برنده جنگ:
14
گیاهان موثر بر بیماریهای اعصاب

درمان بی خوابی و کم خوابی

عسل در بر طرف کردن بی خوابی نقش مهمی ایفا می نماید زیرا باعث ترشح سروتونین در مغز شده ودر نتیجه باعث آرامش اعصاب و خواب می گردد.

تساندر معتقد است هیچ داروی خواب آوری قبل از خواب موثر تر از یک لیوان شربت عسل یا یک قاشق غذاخوری عسل نیست که تا ثیر آرام بخش روی دستگاه عصبی و جهاز ها ضمه داشته و چیزی جز آرامش و خواب نمی آورد. بنا براین باید همواره این ما ده غذایی ساده را بر تمام قرص های خواب آور که بیهوده و بی ثمر مخاط معده را تحریک می کند ارجحیت دارد.

ابو علی سینا مقدار کمی عسل را برای رفع بی خوابی تجویز می کند به عقیده وی خوردن زیاد آن ممکن است اثر معکوس روی دستگاه عصبی داشته باشد و آن را تحریک نماید.

تقویت اعصاب
روش های درمان
الف: سهل الهضم تر از سبوس چیزی نیست. سبوس خیسانده در آبی که با عسل مخلوط شده باشد یک دارویی عالی برای تقویت اعصاب می باشد.
ب:خوردن مغز گردو با عسل برای تقویت اعصاب بسیار نافع است.

آرامبخش اعصاب
چای پوست سیب با عسل بهترین نوشیدنی آرامبخش برای اعصاب می باشد. دم کردن پوست سیب درختی و نو شیدن آن با عسل بهترین دارو برای تسکین اعصاب متشنج و خصو صا اضطراب است و با توجه به خاصیت اعجاب انگیز سیب رفع تنش های صورت و فک کا ملا موثر است.

درمان لکنت زبان

آویشن شیرازی را بجوشانید ومانند چای با عسل میل نمایید. همچنین آویشن شیرازی رقیق دم کرده با عسل در هنگام صبح به جای چای برای درمان سلامتی بدن بسیار مفید است.

تقویت حافظه
عسل را با زنجبیل پر وارده بخورید تا حافظه قوی گردد.

کسانی که دچار فراموشی می شوند و مطالبی را خوانده و زود از یاد می برند ویا چیزی را در جایی گذاشته زود فراموش می کنند و همچنین سفا رشات یا دستورات اداری و حتی نام و نشان دوستان از خاطرشان محو می شود دستورات زیر تا اندازه ای موثر واقع می شود.

الف: هر روز صبح ناشتا نصف استکان عسل خالص را در آب ولرم حل کرده و بنوشید.

ب: هر روز سه عدد زنجبیل کوبیده را با عسل خالص میل نمایید فراموشی را بر طرف و حافظه را قوی می سازد.

ج :10 گرم کندر را خوب کوبیده و با عسل مخلوط کنید آن را صبح ها میل نمایید اگر عسل هم بیشتر باشد مانعی ندارد. برای رفع فراموشی و نسیان موثر واقع می شود.
پاسخ گوی سایت
دستت درد نکنه من همیشه مشکل کمبود خواب دارم. وقتی وقت خوابم میگذره دیگه کلا خوابم میپره .امیدوارم این نسخه شما موثر باشه
  • مرداد 10, 1392
  • ·
  • می پسندم
اعظم السادات حسینی
من یه نوع شربت عسل بلدم که با اب ، لیمو ترش و عسل درست میشه و برای سرماخوردگی و بیماریهای معده خوبه. شربت عسلی که شما فرمودین برای آرامش و خواب خوبه چطوری درست میشه؟
  • مرداد 10, 1392
  • ·
  • می پسندم
اعظم السادات حسینی
دیشب که امتحان کردم . هم خودم خوردم هم دادم به بچه ها ولی تا 3 صبح نخوابیدند. پدرم دراومد
  • مرداد 20, 1392
  • ·
  • می پسندم
TOP