کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

اضافه شده:
اسفند 25, 1392
سایز فایل:
33.98 kb
کیفیت:
520×390
نظرات:
1
بازدید ها:
21
برنده جنگ:
27
4 اثر ویژه، مخصوص ذکر یونسیه

ذکر یونسیه : لا إِلَهَ إِلَّا أَنتَ سُبْحَانَک إِنِّی کنتُ مِنَ الظَّالِمِینَ
1ـ پیامبر گرامى صلى الله علیه و آله فرمودند:
هر بیمار مسلمانى که این دعا را بخواند، اگر در آن بیمارى (بهبودى نیافت و) مُرد پاداش شهید به او داده مى شود و اگر بهبودى یافت، تمام گناهانش آمرزیده شده است .
2ـ رسول خدا صلى الله علیه و آله فرمودند:
آیا به شما خبر دهم از دعایى که هرگاه غم و گرفتارى پیش آمد آن ادعا را بخوانید گشایش حاصل شود؟
اصحاب گفتند: آرى اى رسول خدا.
آن حضرت فرمود: دعاى یونس که طعمه ماهى شد: «لا اله الا انت سُبحانَکَ اِنّى کُنتُ مِن الظالمین»
3ـ امام صادق علیه السلام فرمودند:
تعجب می‌کنم از کسى که غم زده است چطور این دعا را نمى خواند: «لا اله الا انت سبحانک انى کنت من الظالمین»؛ چرا که خداوند به دنبال آن مى فرماید: ما او را پاسخ دادیم و از غم نجات دادیم و این چنین مؤمنان را نجات مى دهیم.
4ـ مرحوم کلینى نقل مى‌کند: مردى خراسانى بین مکه و مدینه در ربذه به امام صادق علیه السلام برخورد و عرضه داشت: فدایت شوم! من تا کنون فرزند دار، نشده‌ام، چه کنم؟
حضرت فرمودند: هرگاه به وطن برگشتى و خواستى به سوى همسرت روى، آیه «وَذَا النُّونِ إِذ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَن لَّن نَّقْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَى فِی الظُّلُمَاتِ أَن لَّا إِلَهَ إِلَّا أَنتَ سُبْحَانَک إِنِّی کنتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» را بخوان انشاء الله فرزند دار خواهی شد.
دکتر ناصر ایروانی منش
سلام .بدنیست به جای روایت صرف ، قدری از فلسفه و نحوه و مکان و زمان و شخص و موقعیت این ذکرهم بگویید. اگرتمام جوانب رعایت نشود قطعا نتیجه نمی دهد و مسئول بی اعتمادی آن فرد که بدون آمادگی این دستور را عمل کرده شمایید. از طرفی حضرت رسول (ص) به هر فردی این را تجویز نفرموده اند. این ذکر دارای مبانی و آداب بسیاررفیعی است. قدری احتیاط کنیم.
  • اسفند 27, 1392
  • ·
  • می پسندم
TOP