کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

كاهش هوشياري


0 رای
حمید
ارسال شده خرداد 2, 1396توسط حمید
دسته: مغز و اعصاب
کل بازدیدها: 875
با سلام . پسرم 14 ساله است . در اوایل اسفند95 تب بدون علائم سرما خوردگی داشت .چکاپ کامل دادیم . پلاکتش پایین تر از حد نرمال 130 بود .در پایان اسفند مجدد آزمایش دادیم . پلاکت به حد نرمال 145 رسید. دویاره در اوایل اردیبهشت تب و بدن درد داشت .تکرار آزمایش شد. پلاکت زیر 130 بود 2توسط نفر از بهترین متخصصین خون (دکتر کیهانی و غریب ).چکاپ شد.و اعلام شد از نظر خونی هیچ مشکلی وجون دارد . وکپسول ترنسید ترانگزامیک اسید برای یک ماه تجویز شد. در تاریخ 96/2/31 در مدرسه دچار حالت تهویه و سرگیجه شده و برای مداوا به درمانگاه منتقل شد. در درمانگاه ساعت 12 ظهر سطح هوشیارش را از دست داده و به بیمارستان منتقل میشود در بیمارستان تا ساعت 4 به سطح هوشیاری کامل باز میگردد. مراحل بررسی شامل سی تی مغز -سی تی سینوس-سونوگرافی شکم و لگن و آزمایش آب نغاعی انجام و هیچ مورد مشکوکی تشخیص داده نشده است .
در ضمن ایشان در موقع تولد دارای رفلاکس معده بوده که تا یک سالگی درمان و در زمان طفلی جز بچه ای تپل بوده است و همچنین از ابتدای سال 96 با کاهش اشتها و افت وزن 3 کیلویی برای 2 مواجه بوده است . لطفا مرا راهنمایی نمایید.

همه پاسخ ها


0 رای
دکتر زهرا عباس زاده
ارسال شده خرداد 4, 1396توسط دکتر زهرا عباس زاده
باعرض سلام وارادت، باتوجه به اقداماتی که انجام دادید ونظر فوق تخصص خون و عدم گزارش غیرطبیعی در سی تی اسکن و سونوگرافی، توصیه میکنم ایشان را جهت بررسی ومعاینه ودرصورت صلاحدید متخصص قلب، انجام اکوکاردیوگرافی به یکی از متخصصین قلب معرفی کنید زیرا گاها علت عدم هوشیاری، faint ناشی از مشکلات قلبی است البته این موارد بدون همراهی تب رخ میدهند ولی بدلیل سن کم ایشان ضروری است قبل ازهراقدام دیگری، توسط یک پزشک متخصص قلب، بطور حضوری ویزیت وبررسی شوند.
TOP