W3Schools W3Schools

ساره ايزدی

ساکن تهران, استان تهران ایران ·
ساره ايزدی
ساره ايزدی
ساره ايزدی
اوج پیشرفت علم پزشکی در عمل پیوند صورت کامل:

انجمن پزشکی کوهستان ایران: گِرگورش ۳۳ ساله در لهستان، اولین دریافت کننده پیوند کامل صورت (پوست و استخوان) در این کشور است که بتازگی از بیمارستان مرخص شده و به خانه اش بازگشته است.
ساره ايزدی
علل و درمان گرمازدگی:

انجمن پزشکی کوهستان ایران: گزارشی جدید از آفریقای جنوبی نشان می دهد که محتمل ترین علت مرگ در خلال مسابقات ورزشی که در هوای گرم انجام می شوند، گرمازدگی می باشد ، زمانیکه درجه حرارت بدن چنان بالا می رود که مغز را می پزد (Medicine and Science in Sports and Exercise, July 2008). درمان فردی که بر اثر گرمازدگی از حال رفته است فرو بردن بلادرنگ او در آب سرد است.
پاسخ گوی سایت
نمی دونستم گرما زدگی اینجوری موجب مرگ می شود. ممنون از مطلب مفیدتون
  • مرداد 5, 1392
  • ·
  • می پسندم
اعظم السادات حسینی
یعنی ورزش کردن ممکنه آدمه بکشه ؟؟؟ بدن انسان با حرارتی که خودش تولید می کنه ممکنه از پا در بیاد ؟؟ خیلی جالبه نمی دونستم
  • مرداد 6, 1392
  • ·
  • می پسندم
آزیتا
خیلی جالب بود . ممنون .
  • مرداد 6, 1392
  • ·
  • می پسندم
ساره ايزدی
ساره ايزدی
مولتی ویتامین را خودسرانه مصرف نکنیم :

با استفاده صحیح از منابع غذایی و توجه به هرم غذایی نیازی به مصرف مولتی ویتامین ها نمی باشد. مصرف مولتی ویتامین به هیچ وجه غیر از مقاصد درمانی توصیه نمی‌شود و افراد عادی در شرایط معمولی نیازی به این مکمل ندارند، تنها در صورت انجام آزمایشات و تایید کمبود ماده معدنی یا ویتامینی خاص در بدن، مصرف این نوع مکمل تجویز می‌شود.
نمایش 3 پست بیشتر از ساره ايزدی
ساره ايزدی
اگرمبتلا به سردردهای ناشی از ورزش هستید مقاله زیر به ترجمه آقای فریدون شیرمحمدلی را مطالعه کنید و مراجعه به پزشک را فراموش نکنید:

این سردرد از بدترین نوع تسلسل باطل است. شما مبتلا به سردرد ناشی از ورزش می شوید ، ولی باز همان ورزش است که می تواند موثرترین روش توقف سردرد تان باشد! برخی افراد دچار میگرن از ورزش کردن می ترسند ، از اینکه ورزش ممکن است درد کوبنده ای ایجاد کند که می تواند ساعت ها یا روز ها ادامه یابد.افراد با سردرد های تنشی سعی می کنند ورزش کنند، اما در می یابند که درد فقط افزایش پیدا می کند. در این مورد چه کار می توانید بکنید؟
ساره ايزدی
اثرات آنتی اکسیدانها و ورزش در جوانی:

انجمن پزشکی کوهستان ایران: سلامت نیوز:با شنیدن یا دیدن آگهی‌های تبلیغاتی درباره مكمل‌های غذایی مانند بتاكاروتن یا ویتامین‌های C و D كه حاوی مقادیرقابل توجهی از آنتی‌اكسیدان‌هاست، نخستین چیزی كه به ذهنتان خطور می‌كند این كه این مكمل‌ها منشا جوانی است و می‌تواند جوانی از دست‌رفته‌تان را به شما بازگرداند، اما براستی آنتی‌اكسیدان‌ها چه موادی هستند و چگونه عمل می‌كنند؟
ساره ايزدی
ویتامینهای موثر در محافظت از پوست در مقابل آفتاب(ضد آفتابهای خوردنی):

انجمن پزشکی کوهستان ایران: این روزها تابش آفتاب بسیار شدید شده است و حفاظت از پوست در مقابل تشعشعات آن به امری بسیار مهم تبدیل شده است. استفاده از کرم های ضد آفتاب و مواد شیمیایی ممکن است در برخی مواقع از پوست شما محافظت کند اما می توانند مشکلاتی را نیز برای پوست ایجاد کنند. در این مطلب قصد داریم مواد غذایی‌ای را به شما پیشنهاد دهیم که قادرند از پوست شما در مقابل نور آفتاب محافظت کنند.
ساره ايزدی
انجمن پزشکی کوهستان ایران: علایم حیاتی علایمی هستند که ما را از نحوه کارکرد دستگاه های بدن مطلع می سازند ، علایم خطرناک را هشدار می دهند و کارکرد دستگاههای عصبی ، تنفسی و گردش خون را گزارش می دهند.

به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز، علایم‌ حیاتی‌ می‌توانند در شناسایی‌ مشکلات‌ خاص‌ و تعیین‌ هرگونه‌ تغییر در وضعیت‌ مصدوم‌ به‌ شما کمک‌ کنند. کنترل‌ علایم‌ حیاتی‌ را به‌طور مرتب‌ ادامه‌ بدهید و یافته‌های‌ خود را در نمودار ثبت‌ مشاهدات‌، ثبت‌ کنید و آن‌ را به‌ امدادگران‌ گروه‌ پزشکی‌ که‌ مراقبت‌ از بیمار را بر عهده‌ خواهند گرفت‌، تحویل‌ دهید .
ساره ايزدی
با سلام ،
يک سوال در رابطه با ارتوپد داشتم . اگر کف پا صاف باشد چه مشکلی برا ستون فقرات بوجود میاد؟ با سپاس
ساره ايزدی
ساره ايزدی
نمایش بیشتر
TOP