virayesh

کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

نویسنده
نویسنده
نویسنده
نویسنده
نویسنده
نویسنده
نویسنده
آزیتا

در مورد هزینه های این عمل کاش رنجی مشخص می‌کردبد

  • خرداد 25, 1397
  • ·
  • می پسندم
نویسنده
نویسنده
نویسنده
نویسنده
نشانه‌هایی که باید جدی گرفته شوند/ علائم تومار مغزی
امیر بهادری متخصص مغز و اعصاب با اشاره به عوامل بروز تومورهای مغزی،‌گفت: برخی از علائم در این بیماری هستند که چنانچه آشکار شوند و به صورت طولانی بروز داشته باشند و دلیل دیگری برای آن نباشد، نشانه تومور مغزی بوده و باید جدی گرفته شوند.

نویسنده
نویسنده
نویسنده
نمایش 1 پست بیشتر از نویسنده
نویسنده
نویسنده
دکتر زهرا عباس زاده
باتشکر از یادآوری مطلب فوق، قرارنیست هرچه تحقیق که انجام میشه کاملاً صحیح باشه ، باتوجه به توکسینهای مختلف که انگلها تولید وبه بدن میزبان صدمه وارد میکنند بااین نظریه کاملاً مخالفم .درمطالعه مربوطه ذکرشده بدلیل افزایش بیماریهای التهابی روده ، فرضیه داده اند که کاهش انگلهای روده ای ممکن است دراین امردخیل باشند ولی مسلماً تأثیر زندگی متمدن واسترس وعدم فعالیت بدنی وکاهش روابط خانوادگی دراین امر بسیارموثرترخواهد بود.
  • اردیبهشت 28, 1395
  • ·
  • می پسندم
نویسنده
کودکان تهرانی کمبود ویتامین D دارند

رییس انجمن ارتوپدی اطفال با اشاره به نقش آلودگی هوا در افزایش نرمی استخوان اطفال گفت: نتایج آزمایشات بر روی کودکان دارای مشکلات استخوانی نشان می‌دهد؛ تعداد زیادی از این کودکان کمبود ویتامین D دارند.
نویسنده
نویسنده
نمایش 1 پست بیشتر از نویسنده
نویسنده
نویسنده
چطور مراقب مغزتان باشيد

یکدفعه بی‌آنکه دلیلش را بدانید، بدخلق و فراموشکار می‌شوید، همه‌‌چیز را گم می‌کنید و حرف زدن و رساندن منظورتان برایتان دشوار می‌شود. گاهي احساس مي‌كنيد گم شده‌ايد و در زمان و مكان مبهمي معلقيد. سراسيمه به پزشك مراجعه مي‌كنيد و با يك كلمه آشنا روبه‌رو مي‌شويد: آلزايمر؛ بيماري‌اي كه طبق آمارهاي سازمان جهاني بهداشت، ۴۰ ميليون نفر را در دنيا مبتلا كرده است.
نویسنده
مصرف آب‌پرتقال و لیمو برای کودکان زیر یک سال ممنوع/خوراکی‌هایی که نوزادان نباید مصرف کنند

کار‌شناس صنایع غذایی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یزد با تأکید بر اینکه از دادن مرکبات به نوزاد خودداری کنید، گفت: اسید موجود در مرکبات موجب سوختگی پوست کشاله ران کودک شده و سیستم گوارش نوزاد را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد.
نویسنده
نویسنده
فواید ویتامین D در کاهش چربی بدنی نوزاد

طبق یافته های یک مطالعه، مصرف سالم ویتامین D در اولین سال زندگی موجب تشکیل توده ماهیچه ای بیشتر و کاهش چربی بدن نوزادان می شود.
نویسنده
تاثیر منفی خواب نامنظم بر رشد قدی کودکان

فوق تخصص غدد و رشد کودکان و نوجوانان گفت: هرچند هر کوتاهی قدی نشان‌دهنده مشکل نیست و نیازی به بررسی و درمان هم ندارد، ولی درصورتی‌ که کودکی با افزایش سن، روند طبیعی افزایش قدی را براساس منحنی‌های رشد طی نکند، باید بررسی‌های بیشتر در این خصوص توسط پزشک متخصص انجام شود.
نویسنده
دانمارک، قطب گردشگری بارداری برای زنان مجرد

دانمارک تبدیل به قطب نوعی از گردشگری شده که شاید در ابتدا عجیب به نظر برسد: گردشگری بارداری.بیش از نصف زن‌های مجردی که در دانمارک زیر عمل «درون کاشت مصنوعی» می‌روند، از خارج به این کشور آمده‌اند.درون کاشت مصنوعی، گذاشتن اسپرم درون رحم زن است.
نویسنده
علل درد کمر و گردن‌ در کودکان

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، در مورد شیوع کمردرد و گردن‌درد در کودکان،‌ هشدار داد و گفت:‌ سالانه حدود 100 هزار نفر در کشور دچار سکته مغزی شده و 3 هزار نفر نیز مبتلا به ضایعات نخاعی می‌شوند.ایرج عبدالهی اظهار داشت:‌ بالا رفتن میانگین سنی در کشور باعث شده که آمار ابتلا به پارکینسون و سکته مغزی نسبت به گذشته بیشتر شود و از طرفی تغییر در سبک زندگی و کم تحرکی مشکلات ستون فقرات همچون کمردرد را در میان مردم به همراه داشته است.
نویسنده
بدن ما به تاریکی شب نیاز دارد

محققان دریافتند تاریکی شب برای سلامتی انسان مفید است و بدن ما به آن احتیاج دارد.
نمایش بیشتر
TOP