کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

(آنلاین)

دکتر یاشار رضاعی

ساکن تبریز, استان آذربايجان شرقي ایران ·
توضییح در مورد تخصص و مدارک
دندانپزشک زیبایی متخصص بیومواد دندانی
آدرسها و راه های تماس
تبریز خیابان ارک جدید ساختمان یونس طبقه اول
تلفن 04135549472
موبایل 09334110100
دکتر یاشار رضاعی
صلاح طرح لبخند به معنای داشتن دندان های زیبامی باشد که در زمان لبخند زدن مشخص می‎شوند. در صورتی که دندان های نامرتب، دارای فاصله زیاد، کوتاه و یا رو به جلو و بد رنگ باشند لبخند را زشت می کند. افرادی که به این عارضه مبتلا هستند، از لبخند زدن خود ناراضی اند که در نهایت اعتماد به نفس خود را از دست داده و کمتر در بین جمع لبخند میزنند. برای زیبا شدن لبخند روش های مختلفی وجود دارد که با توجه به نوع مشکلات دندان، فک و لثه بیمار اصلاح واجرا می‎شود. از سوی دیگر درطرح لبخند دندانپزشک با توجه به شرایط بیمار،روش های درمان را پیشنهاد می‎دهد. به این معنا که دندانپزشک زیبایی قبل از آغاز درمان شرایط سلامت دهان بیمار را به طور کامل بررسی می‎کند. این امر به منظور تعیین مجموعه قواعد مشخص برای اجرای طرح لبخند و همچنین شرایط درمان با توجه به وضعیت و خواسته های بیمار انجام می‎گیرد. به همین دلیل وضعیت دندان ها، لثه ها، ساختار نگهدارنده دندان ها و نیز شرایط جفت شدن دندان ها در این طرح به دقت بررسی و معاینه و رفع می‎شود. نگهداری طرح لبخند مستلزم مراقبت از دهان و دندان در طول زمان است. برای مثال، سفید کردن دندان باید گاهی اوقات تکرار شود تا درخشان بودن دندان ها ماندگار باشد و حفظ شوند. درانتخاب بهترین پزشک زیبایی از دندان های زیبا,مرتب,سفید و شیک و لبخند تاثیر گزار لذت ببرید.

.
دکتر یاشار رضاعی
لمینت دندان روشی است که برای اصلاح طرح لبخند یا اصلاح رنگ دندان ها استفاده می شود . لمینیت یکی از مقاوم ترین روش های سفید کردن دندان یا اصلاح طرح لبخند می باشد . که عمر طولانی تری هم نسبت به سایر روش ها دارد . لمینت های دندانی از جنس سرامیک ، چینی یا پرسلن هستند که دارای ظاهری زیبا ، براق ، شفاف و در عین حال بسیار نزدیک به دندان طبیعی می باشند . روش انجام آن به این صورت است که ابتدا پزشک با مواد مخصوص از دندان بیمار قالبگیری می کند و سپس آن را به لابراتوار می فرستد تا در آنجا پوششی از جنس سرامیک ( لمینیت ) با توجه به قالب مورد نظر برای دندان آن بیمار ساخته شود . در نهایت نیز پزشک به وسیله چسب های قوی و مخصوص آن را بر روی دندان بیمار می چسباند و او می تواند از این پس زیبایی بیشتری را در دندان های خود حس کند .
دکتر یاشار رضاعی
ونیر کامپوزیت یکی از روش های بی ضرر جهت زیبایی و ترمیم دندان ها می باشد . کامپوزیت به موادی گفته می شود که در شید مختلف رنگی برای انواع دندان و یا برای انواع سلیقه استفاده می شود . ونیر کامپوزیت کاربرد های فراوانی در خصوص زیبایی و ترمیم دندان ها دارد . برای مثال به وسیله ونیر کامپوزیت می توانید دندان های خالی و شکسته را با همان رنگ دندان خود پر کنید ، و یا اگر از رنگ دندان هایتان رضایت ندارید می توانید با رنگ کامپوزیت دلخواه یا همان عمل ونیر کامپوزیت آن ها را سفید تر و جذاب تر کنید .

ونیر کامپوزیت نیازمند مهارت ویژه ای می باشد . زیرا در حقیقت در این روش پزشک به وسیله ی کامپوزیت به ساخت دندانی هایی از جنس کامپوزیت اما کاملا شبیه به دندان های طبیعی فرد می پردازد . کامپوزیت همان مواد سفید رنگی هستند که با آن داخل دندان ها را پر می کنند .
دکتر یاشار رضاعی
دکتر یاشار رضاعی
امروزه اصطلاح دندانپزشک زیبایی که به Cosmetic dentistry معروف است بسیار رواج پیدا کرده است. دندانپزشک زیبایی در واقع با ظاهر دندان ها و افزایش زیبایی فرد درگیر است که تاکید بر هنر دندانپزشکی بیشتر از علم دندانپزشکی دیده می شود.


دکتر یاشار رضاعی
دکتر یاشار رضاعی
دکتر یاشار رضاعی
دکتر یاشار رضاعی
دکتر یاشار رضاعی
دکتر یاشار رضاعی
دکتر یاشار رضاعی
دکتر یاشار رضاعی
وضعیت قبل و بعد یکی از بیماران با پوسیدگیهای شدید و طرح درمان جامع
دکتر یاشار رضاعی
دکتر یاشار رضاعی
دکتر یاشار رضاعی
دکتر یاشار رضاعی
دکتر یاشار رضاعی
دکتر یاشار رضاعی
دکتر یاشار رضاعی
دکتر یاشار رضاعی
آزیتا

سلام آقای دکتر .لطفا در مورد هزینه های بلیچینک هم بفرمایید

  • خرداد 23, 1397
  • ·
  • می پسندم
دکتر یاشار رضاعی
دکتر یاشار رضاعی
دندانپزشکی زیبایی که علاوه بر ترمیم دندان ها به حفظ ساختار و ظاهر دندان کمک می کند امروزه مورد استقبال بسیاری از افراد واقع شده است ، زیبایی دندان ها شامل بسیاری از درمان های دندانپزشکی خواهد بود که می تواند یک یا چند مورد از آن ها را شامل شود . خدمات دندانپزشکی زیبایی، ارتودنسی ،روکش ها ، لامینیت ها و حتی جرم گیری های ساده را نیز شامل می شود .
همانطور که بیان شد ممکن است یک بیمار به یک یا چند مورد از درمان های زیبایی نیاز داشته باشد ، گاهاً مشاهده می شود که مراجعین برای درمان های پر هزینه به پزشک مراجعه می کنند در حالی که نیاز دندان ها با یک جرم گیری ساده نیز برطرف خواهد شد . بنابراین پیش از هر اقدامی برای زیبایی دندان ها به انتخاب دندانپزشک زیبایی خود اهمیت ویژه ای بدهید ، دقت داشته باشید که انتخاب صحیح دندانپزشک ضامن زیبایی و ماندگاری دندان های شما خواهد بود و البته یک پزشک با تجربه خوب می داند که دندان های شما برای زیبایی نیازمند چه تغییراتی است .
هدف از دندانپزشکی زیبایی این است که فرد به یک لبخند ایده آل برسد و بتواند زیبا لبخند بزند و علاوه بر زیبایی از آن لذت ببرد، دندانپزشک زیبایی باید با توجه به اصول زیبایی دندان و با توجه به ترکیب و هارمونی خاصی که هر فرد نسبت به حالت کلی صورت ،چهره ، رنگ صورت ،گوشه های لب و بینی دارد بتواند به تعادلی منطقی دست پیدا کند و در واقع بتواند با توجه به ترکیب کلی چهره فرد دندان های بیمار را زیبا و شکیل نماید. نتیجه ی دقت در این موارد اصلاح طرح لبخند و ایجاد دندان هایی متوازن با چهره خواهد بود
دکتر یاشار رضاعی
پرسلن لامینیت با نام دیگر «پرسلن ونیر» شناخته می شود که شامل یک پوسته نازک سرامیکی با قطر 5 ـ 6 میلیمتر می باشد. ضخامت این پوسته نازک دو برابر ضخامت پوسته تخم است. در اصلاح طرح لبخند این روکش را با کمک انواع باندهای رزینی که حالت چسبنده دارند، بر روی دندان های بیمار قرار می دهد. روکش پرسلن لامینیت شباهت زیادی به دندان طبیعی دارد و از این جهت، تشخیص ترمیمی بودن دندان برای دیگران غیرممکن است.

کاربردهای پرسلن لامینیت
دکتر یاشار رضاعی
دندان ها بخش مهمی از چهره انسان را تشکیل می دهد که هر گونه عیب و نقص در آنها می تواند موجب زشت شدن چهره انسان بشود. بنابراین نمی توان به سادگی از کنار آنها رد شد. معاینه مداوم دندان ها، مراقبت و رعایت بهداشت از جمله مواردی است که می تواند از خراب شدن دندان ها جلوگیری کرد. اما با وجود تمام توصیه هایی که از سوی دندانپزشکان صورت می گیرد، باز هم خراب شدن دندان امری غیر اجتناب است دانش دندانپزشکی برای درمان وارد عمل شده و هر روز نیز شاهد پیشرفت های جدیدی در این حوزه هستیم. ترمیم دندانها، زیباسازی آنها، جراحی لثه، تغییر رنگ دندان، ارتودنسی، پر کردن دندان ها پوسیده , جایگزین کردن دندان های از دست رفته ,بلند کردن طول دندان ها,روکش کردن دندان ها و.... همگی تحت عنوان اصلاح طرح لبخند صورت می گیرد
دکتر یاشار رضاعی
دکتر یاشار رضاعی
دکتر یاشار رضاعی
نمایش بیشتر
TOP