کانال تلگرام پزشکی مشاوره آنلاین در تلگرام کانال جنسی در تلگرام

با نمایندگی سمعک یونیترون کانادا در تهران می توانید به کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک تهران صفیر در شمال شهر تهران مراجعه فرمایید. در این نمایندگی تمامی سمعک های شرکت یونیترون کانادا قابل عرضه می باشند. سمعک های کانادایی یونیترون جزو گروه بزرگ اسنوا می باشند که علاوه بر سمعک یونیترون ، سمعک فوناک سوئیس و نیز سمعک هانساتون آلمان را شامل می شوند. سمعک های برند یونیترون کانادا طیف گسترده ای از انواع سمعک ها را شامل می شوند به طوریکه یک مجموعه کاملی از سمعک ها شامل انواع مدل های داخل گوشی و پشت گوشی، وایرلس و ضدآب و ... را عرضه می کنند.


نمایندگی سمعک یونیترون با چند سطوح قیمتی


سمعک های یونیترون کانادا در چند سطح تکنولوژی یا به عبارت ساده تر در چند سطوح قیمتی موجود می باشند. این سطوح قیمتی عبارتند از:


سطح عالی (مناسب برای تمامی محیط های ساکت، نویزی، موسیقی و شلوغ)


سطح پیشرفته (مناسب برای محیط ساکت، محیط نویزی و موسیقی)


سطح خوب (مناسب برای محیط ساکت، محیط نویزی)


سطح متوسط (مناسب برای محیط ساکت و نویز کم)


سطح پایه یا استاندارد (مناسب برای محیط های ساکت)


از جدیدترین سمعک هایی که در نسل عالی قرار می گیرند و دارای پیشرفته ترین پلت فرم سمعک های یونیترون یعنی Discover، هستند. این سمعک گوش به صورت مستقیم با موبایل متصل می شود و به صورت ریک یا رسیور داخل کانال گوش در حال حاضر می باشد. این سمعک ها قابلیت شارژ شدن را دارا هستند و برای تمامی سنین مناسب می باشند که می توانید در نمایندگی سمعک یونیترون آن ها را تهیه کنید.


خرید در نمایندگی سمعک یونیترون


کانادا در تهران باعث می شود که از خرید خود مطمئن باشید و با اطمینان از خدمات سمعک پس از فروش بهره مند شوید. سمعک به علت اینکه یک کار تخصصی است نمی توان آن را از هرجایی تهیه کرد. میزان و نوع کم شنوایی، سن، شغل و حتی جنسیت می تواند بر تجویز، انتخاب سمعک تجویزی تاثیر گذارد. سمعک به خودی خود قابل استفاده نیست و با تنظیم و تجویز آن ماهیت قابل استفاده شده به خود می گیرد. تشابه آن را می توان به یک قواره پارچه و تبدیل شدن آن به یک کت و شلوار در نظر گرفت که در این جا ادیولوژیست مانند خیاطی است که هر چی ماهرتر باشد سمعک را متناسب تر و بهتر با کم شنوایی عجین کرده و سمعک را بر قامت کم شنوایی سوار می کند. همچنین برای کسب اطلاع از باتری سمعک قابل شارژ به دیگر مقالات سایت تهران صفیر مراجعه نمایید.


خدمات نمایندگی سمعک یونیترون


تجویز سمعک داخل گوشی نامرئی


مشاوره و ارزیابی سمعک قبل از خرید


2 سال گارانتی سمعک بی قید و شرط


10 سال خدمات پس از فروش سمعک ها


10 سال تنظیم رایگان برای سمعک های تجویزی


ارائه یک بسته باتری رایگان برای سمعک های باتری خور


ارائه شارژر رایگان در سمعک های قابل شارژ و جدید


تخفیف مناسب در خریدهای نقدی در کلینیک تهران صفیر


امکان تقسیط بخشی از هزینه سمعک های تجویزی


تعویض سمعک های قدیمی با سمعک هوشمند و جدید


آموزش کامل استفاده و نگهداری از سمعک در جلسه تحویل


ضمانت بهترین تنظیم سمعک با دکترای حرفه ای تجویز سمعک


مناسب ترین قیمت انواع سمعک های تجویزی


منبع:


https://tehransafir.com/unitron-hearing-aid-repres...

TOP